Про Академію

Меню

Випуск в Українському Народному університеті МАУП

13 Вересня 2007 15:29

Напередодні, в Українському Народному університеті Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся випуск слухачів економічного факультету, факультету управління персоналом та факультету українознавства.

Український Народний університет є осередком навчальної діяльності, який дає кожному сучасні практичні знання, те, що сьогодні необхідне для людини, яка хоче досягнути успіхів в сфері бізнесу, підприємництва та політики. Сьогодні сучасні знання - це засіб забезпечення майбутнього собі та своїм нащадкам.

Сучасні практичні знання необхідні кожному фахівцю, хто небайдужий до того, чим займається, якою професійною діяльністю: чи розбудовує власну справу, чи перебуває на державній службі, чи працює у недержавній сфері, чи займається підприємницькою діяльністю.

Під час навчання слухачі отримують сучасні знання, практичні рекомендації кваліфікованих економістів, психологів, юристів, політологів, управлінців. Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка, сертифікат, що дасть можливість професійно зростати, просуватися по службі, займати керівні посади, а також забезпечить кар’єрний ріст.

Навчальний процес здійснюється у формі вечірнього навчання. З метою активізації навчальної діяльності при Українському Народному університеті створено Дискусійний клуб, засідання якого відбуваються у 20-х числа кожного місяця, куди запрошуються всі бажаючі, де розглядаються актуальні проблеми минулого сучасного та майбутнього України.

Сьогодні в Українському Народному університеті діє 9 факультетів: психологічний економічний, етнополітичний, управління суспільним розвитком, культурно-просвітницький, менеджменту, муніципального менеджменту, факультет українознавства, антропології. Також при університеті діє тренінг-центр «Успіх», де кваліфіковані та досвідчені фахівці проводять тренінги з управління персоналом, з психології, що допоможе кожному розібратися у складному професійному та особистому житті.

При кожному відокремленому структурному підрозділі Академії створено відділення Українськокого  Народного університету. До послуг слухачів університету – Міжнародний Бібліотечно-Інформаційний Центр Академії.

Бажаючі навчатися в відділеннях Українського  Народного університету можуть звертатися до відповідних інститутів у відокремлених структурних підрозділах МАУП. Двері Українського Народного університету відчинені для всіх, адже це освіта – доступна кожному .  

 З питань роботи Українського Народного університету звертатися за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2; контактні телефони: 494-47-30, вн. 14-90, 15-27; e-mail: [email protected].

 
 
Поділитися посиланням: