Про Академію

Меню

Випускники Інституту права отримали дипломи

11 Листопада 2013 12:06

8 жовтня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск студентів Інституту права імені князя Володимира Великого. Під звуки Гаудеамусу до зали увійшли члени почесної президії:

  • проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету, заслужений юрист України, академік Академії наук Вищої школи України, доктор юридичних наук Микола Курко;
  • директор Інституту права імені князя Володимира Великого МАУП, радник міністра внутрішніх справ України, заслужений юрист України, кандидат юридичних наук Віктор Литвиненко;
  • завідувач кафедри адміністративного права, кандидат юридичних наук Алла Ковальчук;
  • директор Вищої школи управління МАУП Ірина Ластовченко;
  • заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, доктор філософії в галузі права Ірина Шашкова-Журавель.

Традиційно урочисті збори відкрив гімн України.

На початку церемонії до випускників звернувсяпроректор з навчально-методичної роботи МАУП Микола Курко: «Шановні випускники! Сьогодні у Вашому житті урочиста хвилина – Ви отримали дипломи юристів. Нехай диплом Академії стане для Вас путівкою у професійне життя. Не забувайте свою alma mater! Плідної Вам праці та успіхів у юридичній діяльності».

Із вітальним словом до випускників виступив і директор Інституту права імені князя Володимира Великого МАУП Віктор Литвиненко: «Рівно 5 років тому випускники переступили поріг нашого вищого навчального закладу. За цей проміжок часу вони пройшли  тернистий шлях, набули неоціненних знань та навичок. Сьогодні вручення дипломів стало підтвердженням того, що високий професіоналізм, наполегливість, патріотизм і щире бажання привели усіх випускників до високих результатів. Дорогі випускники! Ви на початку свого професійного шляху. Попереду нові звершення у забезпеченні прав і свобод громадян. Бажаю всім міцного здоров’я, великого щастя, творчої енергії та здобутків в опануванні юридичної науки». 

Також від імені усіх випускників із словами подяки звернулася до присутніх випускниця Інституту права Аліна Чернишова: «Шановні викладачі, однокурсники та батьки! Сьогодні для нас закінчуються прекрасні студентські роки. Ми виходимо зі стін МАУП – це означає, що рішення у виборі професії юриста стало нашим центром життя Ми дуже вдячні нашим викладачам і будемо пам’ятати як вони вчили нас та підтримували протягом усіх років. Ви, наші вчителі, навчали нас не піддаватися труднощам, бути лідерами і залишатися чесними. Навчання в Академії стало найяскравішою сторінкою в нашому житті».

Вітаємо випускників і бажаємо подальших успіхів та великих звершень!

                                                                                                 Ольга Коробій