Про Академію

Меню

Випускники медичного коледжу обирають МАУП

12 Липня 2006 16:02

12 липня Міжрегіональна Академія управління персоналом прийняла до своїх лав ще 146 студентів — випускників Київського медичного коледжу № 3. З них 107 стануть менеджерами в медичній та фармацевтичній галузі, а 39 — медичними психологами. Завдяки співпраці МАУП з коледжем молоді спеціалісти мають змогу здобути державний диплом спеціаліста за 3 роки і 3 місяці. Студенти зараховуються на заочну форму навчання одразу на 3 курс. До того ж для них впроваджена пільгова форма оплати.

«Головне, щоб гасло «Освіта через все життя» стало для Вас визначальним», — звернулась до нових студентів начальник Управління післядипломної освіти, канд. пед. наук, доцент Ірина Драч. «Дуже сподіваюсь, що Ви зробили усвідомлений вибір, адже від цього моменту починається новий етап у вашому навчанні. На заочному відділенні працювати треба в значній мірі самостійно, а не лише на сесіях 2 рази на рік». Ірина Іванівна побажала студентам здоров’я, наснаги та терпіння.

Факультет післядипломної освіти на базі Київського медичного коледжу № 3 найбільш чисельний. На ньому навчається близько 800 студентів. Всього у МАУП 9 таких факультетів. Кожен створений на базі технікуму чи коледжу.

Поділитися посиланням: