Про Академію

Меню

Випускники Телеуніверситету МАУП отримали дипломи

19 Липня 2010 16:07

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся випуск студентів Телеуніверситету. Студенти спеціальностей «Маркетинг», «Управління персоналом і економіка праці», «Облік і аудит», «Менеджмент організацій» успішно пройшли навчання і отримали відповідні дипломи.

Урочисте вручення дипломів проводила декан факультету дистанційного Інтернет-навчання Влада Губар, яка побажала випускникам успіхів у досягненні кар’єрних вершин: «Шановні випускники, щиро вітаю вас з отриманням диплому. Нехай на вашому шляху завжди буде успіх в усіх справах. Плідно використовуйте здобуті знання і гарним словом згадуйте Академію!»

Для більшості студентів Телеуніверситету навчання в Академії – це отримання другої вищої освіти. А вибір саме дистанційної форми навчання випускники аргументують тим, що вона є досить зручною, і не відволікає від роботи.

Своїми враженнями від навчання поділилася одна з випускниць Телеуніверситету Тетяна Педченко: «Перш ніж піти навчатись, я передивилась дуже багато вищих навчальних закладів, які надають дистанційну освіту. Академія мені найбільше сподобалась, оскільки тут налагоджений процес навчання. Обсяг знань, які потрібно засвоїти, дуже об’ємний, але якщо робити все вчасно, то можна, з мінімальною затратою часу, легко навчатися».

Цікаво, що в Міжрегіональній Академії управління персоналом навчаються цілими сім’ями. Випускниця Телеуніверситету Лілія Білевич обрала для навчання МАУП, оскільки її син свого часу успішно закінчив Академію. Крім того, в день свого випуску Лілія Іванівна прийшла з донькою, щоб подати документи на навчання до МАУП. Про те, яким було навчання розповіла наступне: «Все життя я пропрацювала в дитячому дошкільному закладі, і тепер відчула, що настав час для отримання ще однієї освіти. Після того, як мій син отримав диплом в МАУП я зрозуміла, що це серйозний ВНЗ і тому обрала його для дистанційної форми навчання. В МАУП я отримала спеціальність «Управління персоналом і економіка праці», що дає можливість піднятися по кар’єрній сходинці. Сьогодні – я завідувач дошкільного навчального закладу. Я дуже задоволена навчанням в МАУП. Відсьогодні моя молодша донька також студентка Академії. Все покоління Білевичів обирає для навчання МАУП».

Поділитися посиланням: