Про Академію

Меню

Випускники Тираспольської філії МАУП отримали дипломи

11 Березня 2009 15:11

Нещодавно у Тираспольській філії Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулося свято, що вінчає багаторічну працю викладачів і студентів, - урочисте вручення випускникам МАУП дипломів про закінчення цього престижного вищого навчального закладу України. 130 випускникам, що здобули  нову спеціальність, були вручені довгоочікувані дипломи бакалаврам, спеціалістам і магістрам за спеціальностями: управління персоналом і економіка праці, менеджмент організацій, облік і аудит. Кожний випускник одержав державний диплом України про вищу освіту та диплом, оформлений відповідно до європейських стандартів.

Разом зі студентами та професорсько-викладацьким складом розділити атмосферу свята прийшли помічник глави Придністров‘я з народної освіти й науки Є.В. Бомешко, депутат, голова спілки молдаван Придністров‘я В.А. Тулгара, заступник міністра освіти В.Л. Попескул. Теплими словами привітав випускників директор Тираспольської філії В.І. Проценко і побажав їм успіхів у подоланні кар’єрних сходинок. В ході урочистої частини багато добрих слів говорилося про новаторські кроки Тираспольської філії на ниві освіти, про важливу роль українського навчального закладу у вирішенні багатьох кадрових питань та у підготовці висококласних фахівців у галузі економіки.

Місія вручення випускникам-2009 Тираспольської філії довгоочікуваних дипломів була довірено почесним гостям вузу. Зі словами щирої подяки за отримані знання до викладачів вузу звернулися випускники, що вручили їм у знак величезної подяки квіти. Прекрасний настрій, що відповідає настільки яскравій події, як вручення дипломів, усім присутнім на святковому вечорі створювали учасники концертної програми.
Поділитися посиланням: