Про Академію

Меню

Виставка Любові Міненко «Наш Тарас не вмре, він тільки прикинувся мертвим»

11 Квітня 2006 10:09

Духовний та культурний розвиток студентів – один з пріоритетів виховної роботи в у Міжрегіональній Академії управління персоналом. 10 квітня у постійно діючій художній галереї МАУП відбулося відкриття виставки робіт художниці Любові Міненко - «Наш Тарас не вмре, він тільки прикинувся мертвим» до 145-річчя перенесення могили на Чернечу Гору. Цією виставку продовжується Шевченкіана в МАУП.

Художниця працює в різних техніках: олії, акварелі, аплікації. Любов Міненко, член національної спілки художників України і має численні персональні виставки.

Мистецтво Любові Міненко органічно вписується в образотворчий простір України, не випадково вона звертається до творчості Т. Шевченка, Л. Українки, Г. Сковороди, М. Гоголя. ЇЇ роботи виконані в різноманітних техніках, цікавлять як фахівців, мистецтвознавців, музейних працівників, так і безпосередньо глядачів.

Її персонажі сприймаються не як метафора, а як духовна реальність. Це особливо прочитується в роботах "Розмова", "Сестри", "Сповідь", "Чужі", "Коню білий", "Коню чорний". Акварельна серія "Канів" та живописні полотна "Злет", "Місячна ніч" вражають  своєрідністю пластики та експресивністю ліній.

Як у кожного митця, в Любові Міненко -  власна мистецька манера, опора якої незмінна - народна культура.

Поділитися посиланням: