Про Академію

Меню

Вітаємо наших футболістів з перемогою!

01 Жовтня 2009 14:20

30 вересня розпочався ІX Чемпіонат України з футболу серед вищих навчальних закладів. Команда Міжрегіональної Академії управління персоналом зустрілася в цей день з командою Національного університету державної податкової служби України«НУДПСУ» м. Ірпінь. Матч проходив на виїзді в м. Ірпінь і закінчився з рахунком 3:0 на користь маупівських футболістів. Своїми враженнями від матчу поділився директор департаменту фізичної культури та спорту Мирон Ільницький:

«Я задоволений грою наших студентів, 3:0 – блискучий результат. Відтепер наша команда називається «МАУП-Єдність». Ми тісно співпрацюємо з футбольним клубом «Єдність» (Пліски) в організаційному та спортивному плані, тому вирішили, що це варто відобразити й у назві. Футбольна команда на 25% оновлена новими гравцями, тому мала багато переваг над суперниками. Слід відмітити Ігоря Брідню, який влучно забив два м’ячі у ворота суперників. Найкращий бомбардир минулого року Артем Охременко також цього разу забив гол».

За результатами першого туру команда МАУП є лідером серед інших футбольних команд. Наступна гра відбудеться 6 жовтня з командою «Меркурій» з Київського національного торгово-економічного університету.

Вітаємо наших футболістів і бажаємо нових перемог. Так тримати, адже студенти МАУП повинні бути лідерами.

Поділитися посиланням: