Про Академію

Меню

Вітаємо переможців І Студентської Спартакіади з легкої атлетики

28 Вересня 2009 15:30

«Біг – не мода, а насущна необхідність»

Микола Амосов
 

Вже давно доведено: здоров'я людини - це результат його власної невпинної, наполегливої, регулярної і значної праці над самим собою: своїм тілом, своєю душею і своїм розумом. Доведено також і те, що найбільш доступним способом досягнення досконалості в цьому сенсі є легка атлетика у всіх її проявах. Дійсно, кращим способом підвищити функціональні можливості організму, укріпити дихальну і серцево-судинні системи є вправи, пов'язані з подоланням простору.

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася І Студентська Спартакіада з легкої атлетики. В цьому спортивному заході взяли участь студенти всіх навчальних підрозділів МАУП і показали прекрасні результати.

Змагання з легкої атлетики у рамках І Студентської Спартакіади – це було захоплююче і хвилююче дійство для всіх учасників, і кожного студента окремо, оскільки під загальною назвою «легка атлетика» поєднувалися такі види спорту: біг на 60 метрів (чоловіки й жінки) та крос (500 метрів – для жінок, 1000 метрів – для чоловіків).

Урочисте нагородження переможців проводили: Майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту, заслужений тренер рекордсмен світу і Європи зі спортивної ходьби, тренер збірної МАУП з легкої атлетики Анатолій Соломін та завідуюча кафедрою фізичного виховання МАУП Олена Поляничко.

За результатами загальнокомандних змагань з легкої атлетики серед всіх навчальних підрозділів, першість отримала збірна Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій МАУП, яка зараз лідирує у загальній турнірній таблиці.

Бажаємо успіхів молодим спортсменам. Старанно готуйтесь, наступний вид змагань – волейбол.

 
Протокол змагань з бігу 60 м (жінки)
 
МІСЦЕ
ПІБ
НАВЧАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ
І
Уделіс Роксолана
ЕПТ
ІІ
Корченелі Олена
ІСН
ІІІ
Оніщук Марина
ІСН
 
Протокол змагань з бігу 60 м (чоловіки)
 
МІСЦЕ
ПІБ
НАВЧАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ
І
Гаврись Сергій
ІМЕІТ
ІІ
Артеменко Владислав
ЕПТ
ІІІ
Охріменко Вадим
ІМЕІТ
 
Протокол змагань з бігу 500 м (жінки)
 
МІСЦЕ
ПІБ
НАВЧАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ
І
Корченелі Олена
ІСН
ІІ
Бобровицька Ірина
ІМЕІТ
ІІІ
Вахницька Марина
ІМЕІТ
 
Протокол змагань з бігу 1000 м (чоловіки)
 
МІСЦЕ
ПІБ
НАВЧАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ
І
Мінтей Віталій
ІМЕІТ
ІІ
Менщик Володимир
УАІМВ
ІІІ
Унгуді Жюльдор
ІРІМБ
Поділитися посиланням: