Про Академію

Меню

Вітаємо випускників Деснянського Економіко-правового технікуму

10 Березня 2010 14:38

У цей чарівний весняний день, коли сонце зігріває своїми першими яскравими променями, коли чути перший спів птахів та дзюрчання струмочків в МАУП відбувся випуск студентів Деснянського Економіко-правового технікуму.

Протягом трьох з половиною років молоді спеціалісти засвоювали знання, демонстрували вміння та опановували спеціальність «Організація виробництва». Результат позитивний – 35 дипломів молодшого спеціаліста отримали випускники, 7 з яких - з відзнакою.

Справжні чоловіки та тендітні красуні в мантіях і радіють, і водночас сумують в цю мить, адже диплом – це свідчення набутих знань, перша путівка у життя.

Привітати своїх вихованців прийшов широкий професорсько-викладацький склад: проректор з виховної роботи та довузівської підготовки Людмила Біжик, директор Деснянського ЕПТ при МАУП Ганна Левадна, заступник директора технікуму Наталія Кравченко, декан факультету організації виробництва Лариса Шумова та куратор групи Лариса Микитенко.

Зі словами вітання виступила проректор з виховної роботи та довузівської підготовки Людмила Біжик: «Від щирого серця вітаю всіх з отриманням диплому. Продовжуйте навчання далі. Де б ви не навчались, гордо пронесіть звання «випускник технікуму» через віки. Щасливої дороги!»

Для директора Деснянського Економіко-правового технікуму Ганни Левадної сьогоднішній день є досить символічним, адже в цей день ювілейний п’ятий випуск студентів. «Пам’ятаю, як три з половиною роки тому батьки віддали вас на навчання… За весь цей період було все: і сльози, і радість, але ви сумлінно пройшли навчання. Продовжуйте навчання, перед вами відкриті всі шляхи: бакалавр, спеціаліст, магістр, доктор філософії… Щастя, здоров’я, наснаги», - зазначила Ганна Левадна.

Мали що сказати в цей день і випускники: до слова був запрошений Андрій Дрей: «Нарешті настав той день, коли ми стали випускниками. І радість, і смуток охоплює душу. Особлива подяка викладачам, адже вони вклали в нас усі сили, дали ґрунтовні знання, були прикладом для наслідування», - від імені всіх випускників зазначив новоспечений молодший спеціаліст.

Тож першу сходинку у самостійне життя вже вдалося зродити. Попереду складне роздоріжжя і кожен має обрати свій шлях. Для одних – це подальше навчання, для інших – праця і набуття життєвого досвіду. Кожен обирає свій шлях і він має бути правильним. Успіхів та нових перемог, любі випускники!

Поділитися посиланням: