Про Академію

Меню

Вітаємо випускників факультету післядипломної освіти

31 Березня 2008 10:58

 «Ще одна плеяда молодих спеціалістів вже незабаром поповнить ринок праці. Переконаний, що ви приречені успіх, адже закінчили найкращий вищий навчальний заклад – Міжрегіональну Академію управління персоналом», - такими словами привітав новоспечених спеціалістів-економістів, випускників факультету післядипломної освіти МАУП на базі Київського геологорозвідувального технікуму, генеральний директор Президентського університету МАУП, професор Валерій Захожай. Випускники Академії, справді, завжди мають великий на ринку праці, займають гідні місця у державних установах та приватних підприємствах, реалізують власні бізнесові проекти, успішно працюють в політиці, економіці, науці, культурі та мистецтві, спорті.

Адже всі сили, знання і професіоналізм професорсько-викладацького складу Академії спрямовані на виховання майбутньої еліти України, аби її випускники були найкращими – високопрофесійними фахівцями своєї справи. «Переконана, що кожен з вас знайде свій гідний шлях в професійному становленні та розвитку, як висококваліфікований спеціаліст в певній галузі. Ми віримо у вас», - зазначила під час урочистої церемонії вручення документів про вищу освіту декан факультету післядипломної освіти МАУП Любов Висоцька. Генеральний директор Президентського університету МАУП Валерій Захожай та декан факультету післядипломної освіти МАУП на базі Київського геологорозвідувального технікуму Любов Висоцька вручили дипломи понад 80 випускникам МАУП, студентам-заочникам, які здобували освіту за кваліфікаційним рівнем спеціаліст за спеціальностями «Менеджмент організацій» та «Облік і аудит».

Від імені усіх випускників подякував викладачам та керівництву Міжрегіональної Академії управління персоналом тепер уже спеціаліст-економіст Тарас Шульга. «Маю велику честь висловити слова вдячності усьому професорсько-викладацькому складу Академії за ті зусилля, яких ви доклали, для нашого навчання та виховання. Ми ніколи не сумнівалися у правильності нашого вибору, коли обирали МАУП своєю Альма-матер. Спасибі вам, ми вас не підведемо», - сказав, зокрема, він.

Поділитися посиланням: