Про Академію

Меню

Вітаємо випускників Інституту Права МАУП

22 Січня 2008 12:37
48 студентів Інституту права Міжрегіональної Академії управління персоналом по успішному завершенні навчання отримали дипломи магістрів. Таким чином, вітчизняна професійна юридична нива поповнилася ще декількома кваліфікованими фахівцями.
Привітав випускників та вручив їм документи про освіту перший заступник директора Інституту права Микола Курко. Він висловив загальне задоволення керівництвом МАУП своїми вихованцями, побажав подальших успіхів у професійній діяльності. Багатьох студентів було відзначено почесними грамотами Академії за активну громадську роботу, а кращі з кращих отримали дипломи з відзнакою, їм запропоновано навчання в аспірантурі Академії.
Впродовж тривалого часу в Україні юридичні кадри готувалися переважно для державних та правоохоронних органів. На сучасному етапі є нагальна потреба в переорієнтації та підготовці юристів для приватної сфери діяльності. Необхідність розбудови України, як незалежної правової держави, вимагає нового принципового підходу до проблеми докорінного поліпшення правової роботи серед населення, а отже, і підготовки юридичних кадрів для суб’єктів господарювання. Особливо гостро стоїть питання підготовки фахівців вищого рівня, зокрема магістерського. Ці питання успішно вирішує Інститут права імені князя Володимира Великого найбільшого недержавного вищого навчального закладу – Міжрегіональної Академії управління персоналом. Підготовку фахівців з напряму «Право» тут здійснюють з 1999 року.Поділитися посиланням: