Вітаємо з Новим 2014 роком!

30 Грудня 2013 10:48

Напередодні Нового Року усі загадують свої найзаповітніші бажання і вірять у їхнє здійснення. Кожен жадає чогось особливого і найзаповітнішого. Ми запитали викладачів, працівників, студентів та випускників Міжрегіональної Академії управління персоналом чого ж вони побажають усім у Новому 20014-му році.

Проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий: «Дорогі друзі, студенти та викладачі! Я бажаю аби новий рік був дляaВас ще більш щасливим та благодатним. Нехай у Вас будуть не тільки успіхи у навчальній та громадській діяльності, а кожен із вас у 2014-му знайде частинку свого серця. Бажаю усім щастя, здоров’я, усього найкращого. Нехай Дід Мороз та Снігуронька принесуть вам усе те, чого ви у житті бажаєте. Будьте щасливі! Зі святом!».

 

Голова Студентської ради МАУП Аріна  Коломієць: «В новом 2014 году мне бы хотелось пожелать каждому скорейшего достижения поставленных целей, исполнения всех заветных желаний, найти свою настоящую любовь. Чтоб всех сопутствовала удача и творческое вдохновение. Здоровья крепкого каждому и всем близким».

 

Студент 2-го курсу Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса Руслан Бобир: «Дорогі студенти, викладачі та робітники. Ми зустрічаємо Новий 2014 рік. Я щиро бажаю всім злагоди, єдності і добра, гарних святкувань, веселого Різдва і смачної куті».

 

 

Випускниця МАУП Аннета-Данієлла Кузнєцова: «Я хочу побажати щоб кожен день наступного року дарував усім щастя, злагоду і натхнення. Натхнення створювати, мріяти та йти до своєї мети. Кожна людина, яку ви зустрічаєте на своєму шляху - це великий вчитель. Експериментуйте та вірте у свої сили, людина може досягнути недосяжних висот».

 

 

Художній керівник ансамблю народного танцю «Перлина» МАУП Андрій Науменко: «Я хочу пожелать студентам в Новом 2014 году самого главного – это большого здоровья. А также удачи в учебе и грызть гранит науки, не обломать себе зубки (смеется) и нести свои знания с пользой по жизни».

 

 

Студентка 5-го курсу Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги  МАУП Дарина Томко: «В Новом году хочу пожелать вам, мои дорогие, веры в себя, упорства, легких будней. Ну, и конечно же, чтобы каждый день, проведенный в МАУПе был праздником, много улыбок, друзей и искреннего счастья! Любите и уважайте друг друга, и тогда Академия будет домом, в который можно всегда обратиться за помощью. С НОВЫМ ГОДОМ!!!».

 

 

 

Голова СтудрадиІнституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги  МАУП, студент 3-го курсу Євген Семеніхін: «Хочу побажати усім успіхів, побільше натхнення, щастя, гарно відпочити на свята і усього найкращого!».

 

 

 

Студент 4-го курсу Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького Владислав Степанов: «Кожен Новий Рік ми бажаємо провести із близькими та коханими людьми. В Новому Році я хочу побажати всім кохання! Хай ті, що ще не знайшли його - обов'язково його знайдуть. Тим же, хто вже знайшов свою половинку я бажаю, щоб їх кохання тільки ставало ще сильнішим! З Новим Роком!».

 

 

 

Студентка 3-го курсу Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса Аліна Чухало: «Хочеться побажати багато-багато здоров'я,тепла кохання в серці і сонця у настрої, злагоди і миру з собою, нових горизонтів світогляду і натхнення, невпинної волі і віри у досягненні цілей, успіху в усіх особистих і навчальних ініціативах!».

 

 

 

З НОВИМ РОКОМ!

Поділитися посиланням: