Про Академію

Меню

«Vivat Academia Vivant Professores!» – студенти Інституту права прощалися з Alma mater

14 Лютого 2011 12:48

Днями відбувся урочистий випуск студентів-магістрів стаціонарної форми навчання Інституту права імені Князя Володимира Великого МАУП.

До складу почесної президії увійшли: в. о. ректора МАУП, доктор юридичних наук Анатолій Миколайович Подоляка, проректор МАУП, директор Інституту права, доктор юридичних наук Микола Несторович Курко, заступник директора Інституту права, кандидат юридичних наук Наталія Олегівна Рибалка, декан Інституту права, кандидат історичних наук Катерина Сергіївна Лісова, завідувач кафедри фінансового та банківського права, кандидат юридичних наук Кирило Володимирович Муравйов, завідувач кафедри адміністративного права, кандидат юридичних наук Сергій Григорович Благовісний, заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ірина Олександрівна Шашкова-Журавель. 

Урочисті збори своєю вітальною промовою відкрив в. о. ректора МАУП Анатолій Подоляка. Звернувшись до випускників як до колег, пишаючись тим, що професорсько-викладацький склад Інституту права не даремно доклав багато зусиль для  професійного та особистісного зростання випускників, наголосивши на перевагах, які тепер надає їм диплом МАУП, Анатолій Подоляка зазначив: «Диплом магістра дає право займатися науково-дослідницькою, викладацькою діяльністю в різних навчальних закладах, надає право бути прикріпленими здобувачами на захист кандидатських дисертацій, обіймати відповідні посади в правоохоронних та юридичних структурах ». Анатолій Миколович запросив усіх бажаючих працювати на  викладацьких посадах у Академії, спершу вести семінарські заняття, а згодом і лекції.

Наступним привітав магістрів завідувач кафедрифінансового та банківського права Кирило Муравйов. Вітаючи випускників пан Муравйов нагадав рецепт кар’єрного успіху, адже професія юрист дає великі можливості для досягнення високих цілей і здійснення бажань: „Потрібно просто стати кращим, чого я вам і бажаю!”  

У вітальній  промові  заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ірина Шашкова-Журавель від щирого серця побажала вдало реалізувати себе в професійній діяльності, терпіння, наснаги, міцного здоров’я для того, щоб досягати усіх своїх цілей: «Ваш курс - мій улюблений курс, тому що я розпочинала свій викладацький шлях разом з вами. Мені буде дуже вас не вистачати. Я закликаю вас не забувати свою Alma mater і частіше відвідувати її стіни!»

В урочистій атмосфері під аплодисменти залу дипломи були вручені магістрантам, серед яких чи не найвідомішою була Студентська красуня МАУП-2008 Наталія Фоменко: «Кожен день в Академії – це завжди  радощі, новини, хороші емоції. Мені було приємно сюди йти, бо це дійсно Дім студента, де завжди приємно знаходитися. Академія дала мені все – знання, майбутнє, людей, які залишаться зі мною на все життя. Вона допомогла мені зрозуміти, що в цьому житті можна досягнути усього, якщо поставити правильну ціль. Головне досягати її  добротою і позитивом, тоді до вас прийде щастя. МАУП – це вуз для справжніх лідерів України».

За традицією, наприкінці свята напутні слова сказати своїм одногрупникам на сцену вийшли винуватці свята - Ольга Скіцан та Юрій Сівовна.

Ольга привітала усіх зі святом: «В найближчому майбутньому молодим магістрам потрібно буде застосовувати у роботі уміння і навички, здобуті за роки навчання, але вже без вас - викладачів і кураторів. Ви намагались зробити з нас найкращих фахівців, і за це ми вам будемо дуже вдячні все наше життя».

Юрій, підсумувавши усе вище сказане, завершив урочисті збори теплими словами, які йшли від самого серця: «Я чітко знаю, за що ми маємо бути вдячними: вдячними Богу, нашим батькам, -  за те, що подарували життя, дали можливість навчатися, а викладачам - за мудрість та досвід, кураторам – за терпіння та розуміння, і врешті решт – кожному з нас, за підтримку та радощі студентського життя. Можливо, станеться так, що хтось з вас вдягне мантію судді, адвоката, професора, але бажаю вам, щоб кожен з вас зміг знайти себе у цьому житті. VivatAcademiaVivantProfessores!». Закінчив Юрій свій виступ улюбленими рядками  вірша Ліни Костенко:

                «І все на світі треба пережити,
                             І кожен фініш – це, по суті, старт,
                             І наперед не треба ворожити,
                             І за минулим плакати не варт

Хай буде все небачене побачено,
Хай буде все пробачене пробачено.
Єдине, що від нас іще залежить, –
Принаймні вік прожити як належить..»

 Бажаємо успіхів та самореалізації випускниками у їхньому дорослому і самостійному плаванні. Нехай ті знання, які вони отримали в Академії, надихнуть їхні вітрила на підкорення життєвих хвиль.

Поділитися посиланням: