Про Академію

Меню

«Вивчайте іноземні мови – це наша спільна культура», - зазначив Анатолій Зленко

16 Квітня 2009 11:36

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», - саме на таку фразу орієнтується керівництво Міжрегіональної Академії управління персоналом, коли запрошує відомих людей до себе в гості на вільне спілкування зі студентами. Адже реалізація навчально-виховного процесу стає ефективнішою, за умов проведення зустрічей з відомими людьми, досвідченими фахівцями-професіоналами у певній галузі знань, які можуть поділитися своїми знаннями зі студентами і відповісти на запитання, які хвилюють сьогочасну молодь. В рамкахстудентського Дискусійного клубу вже традиційно проходять зустрічі з економістами, політиками, спортсменами, правниками, які охоче відповідають на запитання цікавих студентів та дискутують щодо актуальних тем.

У ці дні до МАУП завітав перший Міністр закордонних справ незалежної України Анатолій Зленко – людина, яка відома усьому світу завдяки своїй професійній дипломатичній діяльності. Темою зустрічі стало питання зовнішньої політики та дипломатичних відносин України. У вступному слові гість зробив коротку характеристику зовнішньої політики незалежної України, назвавши, зокрема період з 2000 до 2004 року «періодом дипломатичної кризової ситуації в політичному житті України».

Як відмінний знавець системи дипломатичних відносин, Анатолій Зленко наголошує на важливості знання іноземних мов: «Вивчайте іноземні мови – це наша спільна культура».

Під час зустрічі студенти проявляли неабиякий інтерес, з цікавістю дізнавалися про систему дипломатичних відносин, переговорів тощо. На зустрічі були присутні представники Молодіжного об’єднання народних дипломатів, для яких спілкування з колишнім Міністром закордонних справ є неоціненним досвідом у подальшій роботі.

На думку Анатолія Зленко, дипломат – це високорозвинена особистість, яка знає свою державу, вільно володіє іноземними мовами та зможе ввійти в процес міжнародних відносин. На питання щодо запровадження Україною безвізового режиму міністр відповідає так: «В недалекій перспективі це може бути, але за умови порядку в країні». Представників Молодіжного об’єднання народних дипломатів цікавило питання фінансування дипломатів. «Міністерство закордонних справ вимушене вживати надзвичайних заходів щодо фінансування наших дипломатів, оскільки це питання досить гостре у період фінансово-економічної кризи», - затвердив міністр.

Наприкінці зустрічі, на згадку про Академію, ректор МАУП Валерій Захожай вручив Анатолію Зленко книги та квіти.

Поділитися посиланням: