Про Академію

Меню

Військово-козацький інститут МАУП на Дні Європи

22 Травня 2006 13:06

День Європи 2006 надовго запам’ятається учасникам свята. Ось уже четвертий рік поспіль кияни та жителі інших міст України відзначають день спільних цінностей усіх націй Європи.

День Європи є ще однією нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що вони – європейська нація.

Цього року на Дні Європи вздовж Хрещатика гостинно розкрило свої двері Європейське містечко, де було представлено 26 країн, які запросили всіх охочих більше дізнатися про їхні країни, традиції та звичаї.

Україна була представлена в Європейському містечку легендарним лейтмотивом української історії та культури: українськими козаками. Тут у кожного була нагода зустрітися зі справжніми козаками, які передають свої унікальні традиції від батька до сина. У дні Європи взяв участь і Український військово-козацький інститут імені Великого князя Святослава МАУП.

„Важливість нашої участі у цьому заході у тому, що ми популяризуємо українське козацтво, наш Український військово-козацький інститут імені Великого князя Святослава, нашу Академію перед киянами і зарубіжними гостями нашого міста. Люди з радістю і здивуванням дізнавалися про наш військово-козацький інститут при МАУП. Ми єдиний інститут, який запросило українське представництво, для представлення українського козацтва”, - говорить помічник директора Військово-козацького інституту полковник козацтва Михайло Ганич, - Майбутнє за козацтвом. Козаки можуть показати зразки чесності, правдивості, сили і справедливості. Європа побачить, що козаки це патріоти українського народу, великі будівничі і великі державотворці”.

Відзначали День Європи і студенти Військово-козацького інституту, серед них студент І курсу Дмитро Лизогуб: „Я патріот України і навчаюсь у Військово-козацькому інституті при МАУП. Наша участь сьогодні у дні Європи спрямована на те, щоб поширювати знання про козацтво, про наш інститут. Насправді багато людей підходять, цікавляться, запитують, як розвивається наш інститут”.

Українські козаки сьогодні є не лише носіями національного колориту і самобутності, але й національних традицій, бойової звитяги і чеснот.