Про Академію

Меню

Візит Посла Південно-Африканської Республіки до МАУП

08 Листопада 2004 15:02

Південно-Африканська Республіка… Які асоціації вона викликає? Мис Доброї Надії, боротьба Південно-Африканського народу проти апартеїду, Нельсон Мандела… Однак, мало хто знає про те, наскільки екзотична ця країна і якого розвитку ця держава досягла за останні 10 років, адже цього року ПАР відзначає десяту річницю демократії в країні.

Восьмого жовтня Надзвичайний та Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Ашраф Сентсо відвідав Міжрегіональну Академію управління персоналом.

Відбулася зустріч пана Посла зі студентами Українсько-Південно-Африканського інституту політичного лідерства та лінгвістики імені Нельсона Мандели. Після лекції Пан Посол відповів на запитання студентів, які стосувались процесів глобалізації у світі, систем освіти та майбутньої співпраці МАУП з вузами ПАР. Ашраф Сентсо зауважив, що про високий рівень підготовки студентів МАУП свідчить вже те, що вони сприймали лекцію і вільно спілкувались з ним без перекладача, а характер їхніх запитань вказує на високу політичну свідомість і обізнаність.

Як зазначив у ході зустрічі ректор МАУП Микола Головатий: «Пан Ашраф Сентсо – не тільки професійний дипломат, з великим досвідом роботи, людина високих гуманістичних та демократичних принципів, але й вчений, що досліджує політологічні проблеми». За плідну громадсько-політичну діяльність та значний особистий внесок у розвиток співробітництва між Південною Африкою та Україною Надзвичайному і Повноважному Послу ПАР в Україні було вручено диплом і звання почесного доктора МКА.

Поділитися посиланням: