Про Академію

Меню

«Влучити в ціль свого життя», - Людмила Верхошинська

16 Серпня 2012 14:27

Міжрегіональна Академія управління персоналом є одним із найпопулярніших навчальних закладів серед вузів держави, який обирає прогресивна молодь. Все частіше сучасні підлітки у пошуках відповідей на свої внутрішні питання та бажання допомогти іншим людям у таких самих пошуках, обирають майбутню професію, пов’язану з психологією, аби ближче підійти до дверей душі. МАУП запрошує усіх бажаючих до Інституту соціальних наук та самоврядування, аби разом підібрати ключ до усіх важливих внутрішніх запитань сучасності.

Однією з тих, хто обрав стежку психолога – лікаря людських душ – є студентка 4 курсу Інституту соціальних наук та самоврядування Людмила Верхошинська. На сьогоднішній день Міла вже дійсний тренер-психолог та майбутня магістрантка Інституту. Психологічна лабораторія при МАУП надала унікальну можливість студентці працювати та вести тренінги з правопівкульного мистецтва як методу арт-терапії, працювати з людьми, які бажають розвиватися, отримувати нові знання для розуміння себе та цього світу.

Як Ви обрали своїм майбутнім вузом Академію та професію психолога?

 У МАУП працював мій дідусь, і через це я вступила саме сюди. Вирішила оволодівати професійними знаннями та навичками психолога, тому що люблю дітей і хочу працювати саме з ними. До цього рішення прийшла сама, мені ніхто не підказував, про що я не жалкую. Я чітко бачу перспективу особистого розвитку в цій сфері.

Які були Ваші перші враження від знайомства з Академією?

З першого погляду на територію МАУП, я відчула захват. Я бачила інші київські інститути і можу впевнено сказати, що такого українського, художньо-естетичного та історичного наповнення ніде не знайти. Пам’ятники різним видатним діячам, Парк Трипільської культури, Сад України, діючі каплиці та багато інших цікавостей сподобалися з першого погляду. Мені імпонує краса цього закладу.

Як Ви сприйняли людей, які навчаються та працюють у Вашому інституті?

Мені одразу сподобалися студенти з моєї групи, з якими було легко знайти спільну мову та викладачі, які почали активно працювати з нами.

Які захоплення розвинулися під час навчання в Академії?

Почала займатися живописом та методом арт-терапії, з яким планую працювати й далі. Я поринула у вдосконалення своїх знань у роботі з цим методом, відвідуючи майстер-класи та приділяючи цій темі багато часу. Тепер відчуваю, що можу і сама проводити ці тренінги, що й збираюся робити.

Що Вам дали ці знання у професійній та особистій сфері?

Це дало мені розуміння багатьох життєвих речей, а також себе. Стало зрозуміліше методи роботи психолога, шляхи та вектори розвитку. Я отримую знання, які формують моє майбутнє та допомагають правильно йти по власній життєвій стежці.

З якою цільовою аудиторією Ви працюєте?

У моїй практиці проводилися тренінги зі студентами, дорослими людьми, але метою є робота з дітьми, з якими поки що займаюся на волонтерських засадах.

Розкажіть, будь ласка, які Вам подобаються предмети та викладачі в інституті?

Людина, яка надихнула мене, є заступником завідувача кафедри медичної психології та психокорекції. Це Людмила Федосова. Вона прекрасна людина, викладач, завдяки їй я дізналася про тренінги і почала свій розвиток у цьому напрямку.

Чи знайшли Ви в МАУП хороших знайомих та друзів?

Так, звичайно! Багато з ким познайомилися, з групою підтримуємо хороші відносини. Академія подарувала зустріч з деякими людьми, які зараз дуже цінні для мене. З ними, можливо, в майбутньому організуємо спільні проекти.

Які Ваші плани на майбутнє?

Зараз я працюю з дітьми як волонтер, працюю над тим, щоб отримати досвід та згодом влаштуватися на роботу з потрібною валізою знань. Моя мрія – це досягти своїх життєвих цілей.

Поділитися посиланням: