Про Академію

Меню

Володимир Чеповой провів лекцію-семінар для студентів МАУП

02 Листопада 2011 13:42

Знайомство з цікавими успішними людьми, які можуть поділитися з молоддю корисними ідеями – традиційна складова навчально-виховного процесу в Академії. Днями в Інституті міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса відбулася зустріч з відомим бізнесменом, автором книг „Перехрестя” і „Найбільш чесна гра” Володимиром Чеповим. Гість провів лекцію-семінар на тему „Що таке щастя і соціальний капітал для сучасних ділових людей?”

Звертаючись до студентів, пан Чеповой говорив про те, що щастя – це коли збуваються наші правильні мрії – тобто наша самореалізація. Однією зі складових щастя є заняття улюбленою справою, наприклад, бізнесом. А головну роль у процесі самореалізації відіграє здатність людини змінювати життєвий простір на краще – це і є прихований у кожній людині соціальний капітал.

Гість наголосив :”Стратегічна ідея держави – надати можливість і умови для самореалізації людей, які живуть на території цієї країни, і таким чином досягнення ними щастя”. Саме в цьому має полягати національна ідея.

Серед аспектів, яких торкнулась аудиторія, було запитання, чому багаті не допомагають бідним? На це Володимир Чеповой відповів, що власним ресурсом заможні люди можуть розпоряджатися на власний розсуд, однак варто вчитися витрачати хоча б частину доходів на бідних. Головне у цьому – знайти правильні слова, щоб оформити  мотивацію. Виступаючи перед аудиторією, чи окремою людиною, слід розуміти, що мотивація буде різною, наприклад, для бізнесменів і для студентів.

У зверненні до студентів, гість підкреслив, як важливо мислити позитивно, таким чином створюючи передумови позитивних змін у житті і досягнення успіху.

Поділитися посиланням: