Про Академію

Меню

«Воскресіння день, просвітімось, люди!»

10 Квітня 2015 15:07

Високодостойна професорська-викладацька громадо, любі студенти, глибокошановні працівники академії, дорогі брати та сестри, сердечно вітаю Вас зі світлим і радісним святом Воскресіння Христового — Пасхою Господньою!

Господь наш Іісус Христос, народжуючись, проповідуючи, вмираючи й воскресаючи, входить до історії світу, спрямовує людство до його істинної мети. І саме тому Церква Христова, продовжуючи велику місію Спасителя світу, за допомогою свого богослужіння і богословської думки передає у сучасний світ динамізм краси, любові, милості, преображення, дух творіння й творчості, які  притаманні справжнім науковцям,  викладачам, студентам та відданим шукачам Істини.

Схиляючись у пошані перед великими трудами професорів, викладачів та працівників нашої рідної академії, спрямованих на вівтар служіння Богові, Україні й народові, варто нагадати, що уся освітня, наукова, просвітницька й культурна діяльність Міжрегіональної Академії управління персоналом тримається на ідеалах справжнього гуманізму та священних іменах – святих Апостолів - учнів Христових, святого рівноапостольного великого князя Володимира, святої рівноапостольної великої княгині Ольги, святого князя Ярослава Мудрого, преподобних Антонія, Феодосія Печерських, преподобного Нестора Літописця, святителя Петра Могили та святого великомученика Георгія Побідоносця. Цим великим християнським ідеалам, досягненню вершин науки та пізнання світу віддані серця нашої високопрофесійної професорсько-викладацької громади і талановитих студентів. Отже, любов до книг та історії – прикметна риса маупівців, спадкоємців потужної, могутньої та великої християнської культури.

 

Церква Божа та сучасна наука, осяяні мудрістю Господа нашого Іісуса Христа, оновлюють філософію, право, літературу, бізнес, менеджмент, соціальні цінності й животворить людський геній. Здійснюючи спасительну ходу в історії, спираючись на переможне Живе Слово Воскреслого Христа Спасителя, Церква спрямовує життя сучасної людини в річище Правди Божої, мудрості, любові, прощення та зцілення від ненависті. Церква, з одного боку, веде людину до вічності — Царства Божого, а, з другого, — допомагає особистості знайти свій шлях самореалізації та здійснення власної місії на землі, до якої її закликає Творець.

Найрадісніше християнське свято – Пасха Господня, Воскресіння Христове – нагадує кожному за нас, що подолати розпад,  деградацію, зневіру та отримати цілісність буття можна лише навертаючись до Бога. Через Воскресіння Сина Божого милосердний Бог звільняє людину від  рабства, прокляття,  смерті, об’єднуючи у коло Своєї любові, милосердя та прощення. Саме усвідомлення цього закликає нас, відданих Богові й рідному  народові, до соборності, взаєморозуміння, духовно-моральної, інтелектуальної, соціальної співпраці на ниві сучасної освіти й науки. «О Пасха Велика і Найсвятіша, Христе! О Мудросте й Слово Боже і Сило! Дай нам тісніше з’єднатися з Тобою у невечірній день Царства Твого!».

Припадаючи усім розумом та серцем до Воскреслого Христа, привітаймо один одного радісними словами: «Христос Воскрес!», «Воістину Воскрес! », які лунають у серцях християн, в усіх куточках планети, звіщаючи про торжество Земної Весни і Небесної Радості.

 

Протоієрей Діонісій Мартишин,

доктор богослов’я, доктор наук у

 галузі політології, завідувач кафедри

 українського православ’я та теології,

настоятель академічного храму на честь

 Собору Дванадцяти Апостолів МАУП

Поділитися посиланням: