Про Академію

Меню

Вручення дипломів – втіха буковинській душі

18 Лютого 2013 14:41

Виші завжди прагнуть перетворити процес вручення дипломів у свято і урочистість. Але в системі МАУП такий захід може відбуватися не лише в літній період, але й в інші свята. Цього року у Чернівецькій філії МАУП вручали дипломи на День закоханих – День Святого Валентина: 19 дипломів бакалаврів та 12 спеціалістів з правознавства. Окрім того, це перше вручення дипломів у новому приміщенні, що й підсилювало потрійну радість та втіху буковинцям-випускникам МАУП: свято закоханих-диплом-нове приміщення.

Не відступили у філії 14 лютого й від традиції вручати дипломи спеціалістам, одягненим у мантії із жовтими комірцями, оскільки це завжди незабутнє дійство, що підтвердили своїми відчуттями Ірина Кміть, Андрій Савінов, Інна Мельничук, Ігор Григор’єв, Віталій Федін та інші випускники, які займають вагомі посади в органах влади області.

Адміністративний персонал та викладачі філії, серед яких цього разу Ірина Антонюк, Ольга Каптар, Кароліна Гришко та інші, завжди прагнуть піднести менеджмент вручення дипломів на таку висоту, яка відрізнятиме виш з-поміж інших, до чого спонукає конкурентне освітнє середовище.

 

Поділитися посиланням: