Про Академію

Меню

Вручення дипломів в Інституті менеджменту та бізнесу МАУП

30 Червня 2006 14:39

30 червня відбувся урочистий випуск студентів заочного відділення Інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького. З рук ректора Миколи Головатого та директора інституту Олександра Антонюка дипломи державного зразка отримали 44 випускники спеціальності «Менеджмент організації» і 27 випускників - «Управління персоналом та економіка праці». 28 стали бакалаврами і 34 отримали ступінь магістра. Одинадцять випускників мають дипломи з відзнакою.

Більшість з випускників здобули другу вищу освіту, що допоможе їм досягти значних успіхів у кар’єрі, розвинути свої здібності і отримати нові можливості.

Адже випускники цього інституту можуть працювати на підприємствах, в організаціях і установах усіх форм власності на різних керівних посадах: працівниками департаментів і відділів освіти міських, районних та державних адміністрацій; керівниками підприємств, організацій, установ, виробничих підрозділів; керівниками малих підприємств без апарату управління; менеджерами установ; фахівцями у галузі державної служби, маркетингу; референтами, помічниками керівника підприємства, установи, організації і т.д.

У цей святковий для них день випускники подякували своїм викладачам і працівникам інституту за науку, турботу і розуміння.

Успіхів вам, дорогі випускники!

Поділитися посиланням: