Про Академію

Меню

«Врятувати те, що може бути втрачене назавжди»

08 Жовтня 2012 11:39

5 жовтня в Києві у бібліотеці Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП) відкрилася фотовиставка „СТОП революції, що породжує Христианофобію”, на якій представлені фотороботи, присвячені Духовній та культурній спадщині Сирії.

Мета виставки – привернути увагу до проблеми знищення культурної, архітектурної та релігійної спадщини Сирії та всього ісламського світу в результаті „Арабської Весни”.

Організатор фотовиставки – протоієрей Захарія Керстюк, співробітник відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви Московського патріархату.

З неповторно-красивими старовинними містами, Храмами, монастирями, фортецями, мечетями та іншими пам’ятками, занесеними до Списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, можна ознайомитися на виставці.

Доторкнутися до світу, який надихав поетів, архітекторів, паломників з усього світу, зможе кожен, не полишаючи межі своєї країни.

Фотороботи вже були представлені в Москві та викликали широкий резонанс. Це не просто виставка художніх фоторобіт, це виставка з ідеєю, з метою спробувати врятувати те, що може бути втрачене назавжди.

Адреса фотовиставки: Київ, вул. Фрометівська, 2

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: