Про Академію

Меню

Всесвітній день туризму у Хмельницькому Інституті МАУП

28 Вересня 2013 11:02

27 вересня в сесійній залі Хмельницької ОДА відбувся Регіональний науково-практичний форум «Хмельниччина туристична – 2013»,  співорганізатором якого виступив Хмельницький Інститут МАУП.

Всесвітній день туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою висвітлення внеску туризму в економіку світової спільноти та розвитку зв’язків між народами різних країн.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики. З тих пір міжнародне свято стало офіційним і в нашій державі. Цього року його відзначили і на Хмельниччині.

Форумі «Хмельниччина туристична – 2013» відбувся за участі науковців різних сфер, туроператорів та спеціалістів управління інфраструктури та туризму. До організації святкового заходу долучилися і вищі навчальні заклади, серед яких був і Хмельницький інститут МАУП.  Активну участь у заході взяли  викладачі кафедри теорії та практики туризмуВолидимир Коцюк, Тетяна Ковальчук, Наталія Бабій та Марині Новікова. Крім того серед організаторів форуму були і студенти туристичного напрямку навчання. Пленарне засідання відкрив заступник голови Хмельницької ОДА  Леонід Гураль. До вітального слова також було запрошено заступника голови Хмельницької обласної ради Василя Осадчого та начальника Управління інфраструктури та туризму Хмельницької ОДА Володимира Вербановського.Із доповіддю на тему «Туристичні кластери Хмельниччини: стан та перспективи розвитку» виступили доцент кафедри теорії та практики туризму Тетяна Ковальчук та завідувач кафедри теорії та практики туризму Володимир Коцюк. Форум відзначився цікавими виступами та обговоренням актуальних питань туризму. Також в рамках заходу відбулась презентація туристичних проектів: «Музейно-розважальний комплекс – Мальовниче Поділля», «Південний Буг – подорож до витоків», «Туристичний інформаційний центр Хмельницької області».

Наприкінці учасників відзначили грамотами. Закінчився форум святковою концертною програмою.

Такі науково-практичні форуми сприяють популяризації туризму та покращенню його стану в області та країні.

Поділитися посиланням: