Про Академію

Меню

Всеукраїнський фестиваль художньої творчості „Артпалітра” в МАУП

21 Травня 2007 11:22

15-18 травня у Міжрегіональній Академії управління персоналом  проходив щорічний cьомий Всеукраїнський фестиваль художньої творчості „Артпалітра”. 

Метою заходу є сприяння розвитку талантів та надання можливості самовираження студентам та працівникам Академії. Взяти участь у фестивалі приїдуть учасники з багатьох регіонів України, з інститутів та філій МАУП.

Фестиваль проводиться за наступними напрямками: декоративно-прикладне мистецтво; живопис; фотомистецтво; літературна творчість; пісенна творчість; театральне мистецтво; хореографія.

Урочисте відкриття фестивалю відбулось у кіноконцертній залі «Україна» святковим концертом. У ході фестивалю учасники та гості фестивалю змогли зустрітися з видатними митцями, поетами та письменниками, а також відвідати «Весняний бал», який цього року проводився вперше. Готуючись до балу, студенти навчились танцювати вальс, польку, танго... Відомі діячі культури та мистецтв стали членами журі, яке визначило лауреатів. Серед почесних гостей – відомі митці Валентина Коротя-Ковальська, художниця Тесленко-Пономаренко, відомий цимбаліст Мирослав Поліщук, мистецтвознавець Олена Шестакова.

Переможцями цьогорічного фестивалю у різноманітних номінаціях стали:

«Музичне мистецтво» - «Вокал» - перше місце поділили Олександра Бар калова з Інституту міжнародних відносин МАУП та Марина Сидорова з Житомирського інституту МАУП; кращу «Естрадну пісню» виконала Мар‘яна Юрченко (ІМБ).

Театральне мистецтво – І місце посів Інститут менеджменту та Бізнесу. Кращою «Сучасною музичною групою» названа група «Парадайз» з Яготинського інституту. Кращі фото показав Антон Яновський.

У номінації «Образотворче мистецтво» виграла Оксана серганова, у номінації «Декоративне мистецтво» - Ірина Волкова з чудовими вишивками та Олена Коваленко з виробами з бісеру та флористичними творами. У номінації «Літературна творчість» визнано кращим Володимира Патолу (Інститут права).

Найкращою хореографічною композицією журі назвало «Божественну комедію» Економіко-правового технікуму при МАУП. А найкращу літературно-музичну композицію створили студенти МАУП з міста Конотоп.

 

 

 

 

Поділитися посиланням: