Про Академію

Меню

Вшанування святих Української Церкви

28 Липня 2015 20:55

24 липня у день церковного свята святої рівноапостольної великої княгині Ольги перед пам’ятником княгині, який розташований на київському майданчику Академії, православне духовенство, керівництво, викладачі, студенти вшанували пам'ять святих Володимира та Ольги.

У молебні біля Інституту права ім. князя Володимира Великого та Інституту міжнародної економіки та фінансів ім. Святої Великої княгині Ольги взяли участь чимало працівників Академії, серед яких були: засновник Міжнародної Кадрової Академії та Міжрегіональної Академії управління персоналом, Голова Наглядової ради МАУП Георгій Васильович Щокін; ректор МАУП Анатолій Миколайович Подоляка; проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Федорович Головатий; директор Інституту міжнародної економіки та фінансів Валерій Борисович Захожай; директор Інституту права Віктор Іванович Литвиненко; директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів МАУП протоієрей Діонісій Мартишин; настоятель храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері, секретар літургічної комісії міста Києва протоієрей Дмитро Гарчук; настоятель Преображенського храму, ад’юнкт-професор кафедри українського православ’я та теології священик Сергій Коцар.

Протоієрей Діонісій Мартишин у своєму духовному слові до народу Божого, розповідаючи про історичну роль святих князів для нашої держави та історії України, підкреслив особливий внесок Української Православної Церкви в формування процесів освіти, виховання та просвітлення української нації світлом Христової віри та промінням Божої мудрості.

У молитві духовенство, звертаючись до Бога та святих, молитовно просили:

«О, святі світлі проповідники віри Євангельської, що трудилися на ниві церковній, і віру Христову по рідній землі, як золоте зерно, сіяли! Тих, що крокують шляхом науки, освіти, виховання, інтелектуального звершення та пізнання світу, наставте на шлях мудрості, розуму та просвітництва; тих, що у скорботах утіште; тим, що у бідності, подайте руку допомоги; а засліплених єресями, розколами, ворожнечею та неправдою, відпалих від істинної віри православної братів та сестер наших у Церкву, Єдину, Святу, Соборну і Апостольську наверніть й світлом любові просвітіть».

Наприкінці молебню протоієрей Діонісій благословив іконами святих рівноапостольних Володимира та Ольги усіх, хто прийшов вшанувати пам’ять подвижників віри та благочестя.

Поділитися посиланням: