Вступна кампанія продовжується!

08 Жовтня 2007 10:51

 Протягом всього навчального року, найбільший недержавний вищий навчальний заклад - Міжрегіональна Академія управління персоналом проводить набір студентів в інститути та відокремлені регіональні підрозділи по всій Україні.

В рамках десятого набору, навчання в лавах Президентського університету МАУП розпочали 1041 студент. До Всеукраїнського університету вступило понад 2000 осіб. Найбільше прогресивної молоді, яка обирає якісну освіту європейського зразка, прийняв до своїх лав Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Богдана Хмельницького – понад 300 юнаків та дівчат.

Серед студентів, найбільш популярними спеціальностями в цьому навчальному році є економіка та управління бізнесом, економіка та управління персоналом, менеджмент туризму, облік та аудит, міжнародний маркетинг та реклама, комерційне та трудове право, фінансовий менеджмент, психологія та менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

В Академії, в процесі навчання, усі студенти зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання, європейського рівня з цілого ряду практично-орієнтованих предметів. Але важливо те, що в Академії студенти навчаться застосовувати набуті знання для досягнення власного та  суспільного добробуту.

 Набір на заочну форму навчання до Міжрегіональної Академії управління персоналом триматиме до 30 листопада цього року. Запрошуємо усіх спраглих до знань.

Не зволікайте, оберіть своє майбутнє вже сьогодні!

 
Поділитися посиланням: