Про Академію

Меню

«Я дію через профспілку і здійснюю все можливе, щоб змінити ситуацію на краще», - зазначив Михайло Волинець

20 Лютого 2009 15:45

 Сучасна нестабільна ситуація у світі вимагає невпинного розвитку і постійного навчання, аби впевнено крокувати вперед для вирішення різних проблем. Такі можливості пропонує своїм студентам Міжрегіональна Академія управління персоналом. Реалізація навчально-виховного процесу у МАУП відбувається за допомогою різних методів та форм навчання. Однією з таких є традиція запрошувати відомих людей, досвідчених фахівців-професіоналів у певній галузі знань, які можуть поділитися своїми знаннями зі студентами і відповісти на запитання, які хвилюють молодь сьогодні. В рамках студентського Дискусійного клубу  в Академії традиційно проходять зустрічі з економістами, політиками, спортсменами, правниками, які охоче відповідають на запитання цікавих студентів та дискутують щодо актуальних тем.

Черговим гостем Академії став український профспілковий діяч та політик, народний депутат України, голова незалежної профспілки гірників України, голова Конфедерації вільних профспілок України, депутат від фракції «Блок Юлії Тимошенко», який був депутатом протягом трьох скликань Михайло Волинець. Темою зустрічі стало питання розвитку громадянського суспільства. У вступному слові гість розповів про свій життєвий шлях від робітника до керівника дільниці, прокоментував прагнення створити незалежні профспілки. В особі депутата яскраво помітні риси справжнього Українця, він з гордістю запевнив: «Я патріот своєї країни». Щодо діяльності профспілок, Михайло Волинець зазначив: «Я дію через профспілку і здійснюю все можливе, щоб змінити ситуацію на краще». Жвава дискусія розпочалась під час запитань студентів-політологів, що стосувалися різних сфер політичного і соціального життя, зокрема економічної кризи, яка хвилює сьогодні і молодь також. Актуальним стало питання можливості соціального вибуху у державі – студенти мали можливість висловити власну думку стосовно цієї проблеми. Жваві і наполегливі студенти проявляли неабияку активність під час зустрічі, показали себе справжніми знавцями своєї справи.

Наприкінці зустрічі депутат побажав присутнім стійкості та наполегливості: «Треба зберігати свою гідність, залишатися самим собою. Головне, щоб ви вірили в краще і прагнули змінити майбутнє».

Поділитися посиланням: