Про Академію

Меню

«Я навчився долати свій страх» - чемпіон світу з кікбоксінгу Дмитро Безверхий.

23 Грудня 2011 11:25

 

Спортивна зірочка Академії Дмитро Безверхий здобув перемогу на Всеукраїнських іграх  єдиноборств, що пройшли минулого тижня. Дмитро цілий рік активно тренувався, виступав на різних чемпіонатах та здобував переможні місця. Напередодні Нового року молодий спортсмен розказав нам про свою участь у змаганнях та про плани на майбутнє.

Дмитре, розкажіть, будь ласка,  про турнірта про вашу підготовку до нього?

 Всеукраїнські ігри єдиноборств проводилися за підтримки Міністерства України у справах  сім’ї, молоді та спорту. Ці змагання планують проводити щорічно, і з кожним роком вони будуть набирати оберти у своїй популярності серед таких видів спорту як мулай-тай, алиш, джиу-джитсу, самбо, сумо, ушу, панкратион та кікбоксінг.

Підготовка до Чемпіонату світу з кікбоксінгу була достатньо плідною, тому до Всеукраїнських ігор єдиноборств я був вже готовий. Залишалося лише підтримувати себе у формі, приїхати на змагання та здобути перемогу. Але я постійно готувався до виступу в спортивному залі на базі Міжрегіональної Академії управління персоналом, в якому наша команда тренується вже протягом п’яти років.

Як ви оцінювали свої шанси та шанси суперників?

В абсолютній ваговій категорії виступали спортсмени з Івана-Франківська та інших клубів, а також двоє хлопців та мій старший брат з нашого клубу. З методикою ведення бою цих учасників, я вже був знайомий, тому одразу обрав тактику. Перша зустріч у мене була зі спортсменом моєї вагової категорії (до 60 кг), другий суперник мав вагу 79 кг. Боротися з ним було важче, але за рахунок швидкості реакції та досвіду, я здобув над ним перемогу та вийшов у фінал.   

Що було найважче для вас на змаганнях?

Так трапилося, що на турнірі в тій самій ваговій категорії виступав мій рідний старший брат. Відмовитися від бою ми не могли, оскільки це перші Всеукраїнські ігри єдиноборств, тому довелося змагатися. У чесному та цікавому бою перемога дісталася мені.

Скажіть, вам колись буває страшно перед змаганнями?

З досвідом страх проходить. Треба навчитися правильно психологічно підходити до тих моментів, які тебе лякають. Я знайшов свій особистий ключ, спосіб як боротися зі страхом.  В цьому році, сповненому різних змагань, я подолав свій страх перед виходом на килим, я був впевнений у собі та у своїх перемогах. 

Розкажіть, будь ласка, про людину, яка вас тренує?

З моїм тренером, Ігорем Шаровим, я познайомився в Академії і з того часу у нас з’явилась спільна мрія - виграти Чемпіонат світу. За п’ять років нашої спільної роботи у нас багато чого відбулося, зокрема: ми досягли багатьох вершин, здійснили мрію і встановили дуже хороші відносини. Можна сказати, що я не уявляю свого подальшого життя без цієї людини, яка допомагає мені у спорті та у житті. Він є для мене не тільки  моїм тренером, але й наставником, який формує мене як спортсмена та особистість.

Які ваші плани на майбутнє?

Приблизно місяць будемо відпочивати і набиратися сил для наступних ігор та перемог. В середині лютого проходитиме Чемпіонат України з кікбоксінгу, ми плануємо брати в ньому участь, перемогти та потрапити на Чемпіонат Європи з кікбоксінгу, який буде проходити в кінці 2012 року.

Зараз казковий передноворічний час, щоб ви побажали усім студентам у новому році?

Я бажаю, щоб молодь розвивалася не тільки фізично, але й збагачувала свою скарбницю серця духовними здобутками. Це має бути рівноцінний процес з постійним розвитком і досягненням нових вершин. Мрійте, розвивайте свою уяву, це допомагає правильно та цікаво жити.

2011 рік приніс Дмитру Безверхому плідні результати  його роботи, зокрема: перемогу на Чемпіонаті світу з кікбоксінгу, Дмитро став переможцем Кубку Європи з рукопашного бою та контактного карате та володарем Кубку світу з кікбоксінгу. Побажаємо молодому спортсмену у наступному році нових вершин та ще більших перемог. 

Поділитися посиланням: