Про Академію

Меню

Японська мова – від Центру вивчення мов при МАУП

08 Вересня 2005 15:03

«Радянських» туристів іноземці впізнають за кордоном, як правило, безпомилково. У цьому винні не широкі словянські риси обличчя, не боязливість при зустрічі з західним сервісом, і навіть не особливий блиск  в очах, характерний для людей небалуваних закордонними поїздками. Поєднання європейської зовнішності та повної безпорадності в знаннях іноземної мови – на жаль, залишається візитною карткою наших співвітчизників.

Студенти вивчають японську мовуАле ж ми в Україні весь час вивчаємо іноземну мову (в основному англійську) – у школі, в інституті, в аспірантурі. Спочатку зубримо, відсиджуємо, потім – складаємо. Але загальний практичний результат всеодно невтішний. Проте навряд чи можна сказати, щоб українські громадяни відрізнялись лінгвістичним ідіотизмом.

На питання, чому натовпи українців ніяк не можуть вивчити мову, психологи дають легку і зрозумілу відповідь. Довгий час у наших громадян просто не було достойної мотивації для навчання. За кордон їх не пускали, на роботі іноземна мова не була потрібна, спілкування з іноземцями, як і самих іноемців, на міських вулицях не було також. А якщо і були, то під наглядом  «спеціальних органів». А от коли ми стали відкритою країною, тут і почалась мовна революція. Хтось влаштувався на роботу в іноземну державу. Хтось виграв закордонне стажування.  Хтось взагалі збирався через океан на ПМП. Деякі виїхали за межі держави по турпутівках і відразу отримали стрес від повної безпорадності без гіда-перекладача. А у когось діти знайшли щастя за кордоном, народили онуків і тепер потрібно з ними спілкуватися. Отже, тепер мотивацій не бракує. З’явилося багато мовних шкіл, курсів і програм.

Перед тим, як вибрати щось для себе з великого розмаїття курсів англійської, німецької, французької тощо мов, поставте собі просте питання – чому ви хочете її вчити, ваша мета вивчення мови.

І тоді, коли Ви знайдете відповідь на поставлене питання – ласкаво просимо на курси іноземних мов МАУП.

Головним результатом роботи наших викладачів є подолання мовного бар’єру і «наповнення» слухача необхідною лексикою.

Думати і вільно висловлювати думки іноземною мовою – кінцева мета нашого навчання.

Для максимально швидкого подолання мовного барєру і розуміння іноземного мовлення в базовий курс включаються різні рольові ігри, відео- та аудіоматеріали. Адже ні для кого не секрет, що саме цікаві фільми іноземною мовою дають можливість чути живу, сучасну мову.

Англійська, німецька, французька, іспанська, італійська та багато інших мов не є рідкістю на багатьох мовних курсах нашого міста. А що Ви думаєте про такі мови, як арабська, турецька, японська? Схід – справа витончена! Загадкові країни, далекі культури і як наслідок абсолютно несхожі на нашу мови. Уявіть, з яким інтересом дивитимуться на Вас ваші знайомі, коли Ви вільно читатимете японські ієрогліфи!

Центр вивчення мов Українсько-Південно-Африканського інституту політичного лідерства та лінгвістики ім. Нельсона Мандели при МАУП має унікальну можливість запропонувати Вам вивчення японської мови. Влітку 2005 року наш Центр отримав у подарунок від однієї з кращих японських шкіл величезну кількість підручників і навчальних посібників, котрі допоможуть Вам осилити таку нелегку японську. Щодо викладача, то викладач японської мови є одним із найбільш кваліфікованих в Україні. Його учні посідають перші місця на конкурсах та олімпіадах серед знавців японської мови. Багато з них отримують можливість продовжити свою освіту в Японії.

Тож ласкаво просимо до нас на курси, де перед Вами відкриється величезний і цікавий світ нових та невідомих країн!

Поділитися посиланням: