Про Академію

Меню

Ярмарок вакансій у Львівському інституті МАУП

16 Грудня 2008 13:43

Знайти застосування отриманих у вищому навчальному закладі знань - досить важлива сходинка у створенні майбутньої кар’єри. Академія надає своїм вихованцям активну підтримку у працевлаштуванні. Однією із форм організації працевлаштування випускників є проведення ярмарку вакансій, що за останні роки вже стало традиційним.

Днями у Львівському інституті МАУП відбувся ярмарок вакансій серед вихованців цього навчального закладу. Роботу по працевлаштуванню студентів проводить Центр організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками на чолі з директором Оксаною Іванівною Федун. Ярмарок у Львівській філії МАУП проводився за сприяння директора Любові Іванівни Лелик.

 Взяти участь у такому заході мали можливість близько 25 організацій як державної, так і комерційної спрямованості. Це такі організації, як: «Правекс-Банк», ОТР Банк, Ощадний банк України, «SWEDBANK», СК «АСКА», СК «Провідна», ДДЗ «Провесінь», Рекрутингове агентство «Вентуре», ТзОВ «Міст Експрес», Львівський міський центр зайнятості та інші.

Ярмарок вакансій відбувався у формі презентації вакансій та кар’єрних можливостей в організаціях. Крім того, всі присутні мали можливість переглянути презентації відеоматеріалу «Техніка пошуку роботи», брифінг-практикуму «Працевлаштування студентів», прес-конференції учасників ярмарку вакансій.

Ярмарок проходив з метою надання інформаційно-консультаційних послуг студентам Львівського інституту МАУП для їхнього успішного працевлаштування та соціальної адаптації.

Проведення ярмарку вакансій в МАУП займає важливе місце в працевлаштуванні студентів та випускників. В ході таких заходів всі бажаючі мають можливість ознайомитися з організаціями, які беруть участь у ярмарку, переглянути представлені вакансії, підібрати професію відповідно до своєї спеціальності. Студенти та випускники можуть залишити своє резюме та заповнити анкети для подальшої співпраці з організаціями.

МАУП не залишає своїх вихованців напризволяще і постійно опікується їхнім майбутнім. Тому, навчаючись в Академії, студенти мають добрі перспективи не лише щодо отримання якісної освіти, але й для подальшого вдалого працевлаштування.

Поділитися посиланням: