Меню

Юридична допомога – кожній людині

04 Вересня 2009 11:49

Міцне теоретичне підґрунтя для фахівця – лице половина справи, важливо закріпити ці знання з фахових дисциплін на практиці. З цією метою при Інституті права ім. князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом створено відповідний навчально-практичний підрозділ - студентський юридично-консультаційний центр «Центральна юридична клініка». Діяльність юридичної клініки є частиною навчального процесу. Працюючи у юридичній клініці студенти отримують досвід і навички майбутньої професії «юрист». В процесі роботи, консультуючи громадян з юридичних питань, вони формують професійні уміння для прийняття самостійних рішень, що так необхідно для роботи юриста.

«Центральна юридична клініка» надає всім бажаючим безкоштовну правову допомогу з питань захисту конституційних прав і свобод громадян та організацій; цивільного, житлового, сімейного, трудового права, а також соціального та пенсійного забезпечення; правового регулювання підприємницької та інвестиційної діяльності; захисту прав молоді та неповнолітніх.

Юридична клініка допомагає студентам на практиці здобути знання та навички роботи з юридичними документами, спілкуватися з людьми, що потребують юридичної допомоги. Саме тут студенти спілкуються з кваліфікованими юристами і вчаться у них. Таким чином, проходження практики є важливим проміжним етапом між завершенням навчання у вищому навчальному закладі і початком трудової діяльності. В процесі роботи більшість студентів обирають напрямок юридичної роботи, виявляють у якій сфері правової діяльності вони мають більше шансів зробити вдалу кар’єру.

З іншого боку – робота клініки сприяє вдосконаленню рівня правової освіти та культури населення, створюються належні умови для набуття громадянами правових знань, забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки. Юридична обізнаність є важливою складовою успіху у справі, тому що вчасно вчинена та чи інша дія допоможе досягти позитивного результату.

Кожен юрист може навести безліч прикладів того, коли через юридичну необізнаність громадянам доводиться роками брати участь в судових процесах, або «оббивати» пороги державних установ. У пошуках якісної юридичної допомоги зараз надзвичайно легко натрапити на необізнаного та некваліфікованого юриста, який, взявши з вас істотну суму грошей, нездатний навіть правильно скласти позовну заяву.

Отже, обираючи правову допомогу, необхідно бути впевненим у чесності та добросовісності надання юридичних послуг, а «Юридична клініка» МАУП славиться відповідальністю і обізнаністю в юриспруденції, чим виправдала покладені на неї сподівання. У клініці працюють досвідчені юристи-практики, з досвідом роботи в усіх сферах права. Крім того, в «Юридичній клініці» працюють молоді спеціалісти, які, будучи студентами МАУП, роблять перші кроки до здобуття високих професійних вмінь. Така взаємодія здійснюється за рахунок закріплення кваліфікованих практикуючих правників для безпосереднього керівництва студентами-консультантами, створення необхідних умов для роботи студентів.

При студентському юридично-консультаційному центрі «Центральна юридична клініка» створені «Юридичні клініки» на базі Дарницького районного управління юстиції у м. Києві (вул. Бажана, 7-є, тел. - 563-88-66), Святошинського районного управління юстиції (вул. Гната Юри, 9, тел. - 407-10-14), Солом’янського районного управління юстиції (Повітрофлотський проспект, 40-а, тел. – 248-34-06, 242-59-71).

Тож, якщо ви потребуєте допомоги, звертайтесь в юридично-консультаційний центр - «Центральна юридична клініка». Консультантами юридичних клінік є відповідальні й добре підготовлені студенти старших курсів Інституту права, які надають правову допомогу громадянам під керівництвом адвоката та викладача-консультанта.

Поділитися посиланням: