Про Академію

Меню

«Займатися треба ідеологією, щоб виграти ідеологічну боротьбу!» - Сергій Тігіпко

17 Лютого 2015 15:50

На початку зустрічі Сергій Леонідович відповів на найголовніші та найактуальніші питання, які стоять перед українською державою. Щодо вирішення ситуації в Україні політик висловився у ключі двох аспектів: політичному та економічному. На питання «Що робити в політиці?» Сергій Тігіпко озвучив 4 головні етапи:

1.     Швидке проведення реформи місцевого самоврядування.

2.     Необхідність відповідних кроків, щоб люди у різних регіонах зрозуміли, що їх чують.

3.     Переформування уряду.

4.     Ліквідувати подвійні стандарти.

У теоретичному плані економічного питання депутат визначив наступні кроки:

1.     Створення інвестиційного клімату в країні.

2.     Насичення економіки грошима.

3.     Не піднімати податки.

4.     Покращення ситуації на ринках збуту.

5.     Боротьба з корупцією.

Кожен запропонований етап Сергій Леонідович обґрунтовував та пояснював розвиток ситуацій на прикладах історичних подій у різних країнах світу.

Чимало питань поставили політикові присутні студенти, працівники та викладачі Академії. Так серед найбільш вагомих були: питання Криму, реальність вторгнення російських військ на Україну, подолання корупції, розвиток соціальної політики та інші. У питанні Криму Сергій Тігіпко відповів однозначно, що півострів анексовано незаконно, адже Росія практично силою захопила його. Вихід із ситуації він вбачає у економічній інтеграції, формуванні демократії та впровадженні кращих стандартів для ринкової економіки у Криму.  На зауваження щодо вирішення ситуації в Україні збройним шляхом пан Тігіпко відповів наступне: «Займатися треба ідеологією, щоб виграти ідеологічну боротьбу! А тоді вже треба робити жорсткі дії по відношенню до тих, хто не склав зброю». Також Сергій Леонідович торкнувся питання обороноздатності нашої країни, відзначивши, що сьогодні нам необхідна професійна, мобільна армія з хорошим фінансуванням та з гарно підготованими резервістами. Щодо останніх, то політик розповів, що вивчає літературу, щодо вживання заходів по підготовці звичайних людей  у випадку війни. Торкнулися цього дня і питання НАТО. Сергій Леонідович відверто сказав: «НАТО – нам це зараз не загрожує. Путін пішов на Крим, що стало загрозою цілісності територій. А в НАТО з обережністю ставляться до нестійких територій». Обговорювали і тему вступу в ЄС. На думку Тігіпка вона досить серйозна і для таких великих кроків необхідно дуже багато і плідно попрацювати з європейцями.

Наприкінці зустрічі усі присутні подякували оратору за цікаву розмову гучними оплесками.

 

Ольга Коробій

 

Поділитися посиланням: