Про Академію

Меню

Запит до Міністерства освіти та науки України

13 Вересня 2005 13:09

В Міністерство освіти
та
науки України

У ЗМІ була поширена інформація про побиття 28.08.05. «32-річного студента єврейського університету «Єшива». З цього приводу Антинаклепницьку лігу України цікавить наступне:

  • Чи зареєстрований у відповідному порядку цей єврейський університет в Міністерстві освіти та науки України, чи отримав він ліцензії на право проведення в Україні освітньої діяльності?
  • Якщо ні, то на якій підставі цей «навчальний заклад» діє при єврейській організації Рабиновича – Асмана – Долинського, які не тільки не мають вчених ступенів та звань, а деякі з них - навіть вищої освіти?
  • Чи означає існування такого «університету» право кожної релігійної або псевдо релігійної громади відкривати без дозволу МОН України освітні заклади, оскільки тільки єврейських громад налічується сьогодні в Україні близько 1000?
  • Чи можна очікувати в такому випадку відкриття в Україні, наприклад, «сатанинського університету» як «навчального» закладу при відповідній громаді (відомо, що в США, з якими так наполегливо намагаються дружити сьогоднішні можновладці, давно вже існує і офіційно зареєстрована «церква сатани»)?

Будемо вдячні за надання вкрай важливих для українського суспільства відповідей.

Анти наклепницька ліга України

Поділитися посиланням: