Про Академію

Меню

Запрошуємо на І Всеукраїнську заочну науково-практичну конференцію «Суспільні проблеми сучасної соціології та соціальної роботи»

21 Січня 2014 14:41

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Всеукраїнської заочної науково-практичної конференції

«Суспільні проблеми сучасної  соціології та соціальної роботи»

Конференція відбудеться 14 березня 2014 року в Херсонському інституті МАУП.

Мета конференції: підвищення інтересу дослідників до активної наукової діяльності у галузі соціології та соціальної роботи, а також сприяння формуванню наукових зв’язків між навчальними закладами та науковими установами України.

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, науковці ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються зазначеними проблемами.

Під час проведення конференції планується робота з наступних напрямків:

1.      Соціологія управління: сучасні тенденції розвитку.

2.      Соціологія державного управління.

3.      Соціологія освіти: проблеми розвитку.

4.      Вища освіта в сучасній Україні: пошук шляхів подолання її кризового стану.

5.      Державні та громадські соціальні служби: особливості роботи та їх взаємодія.

6.      Соціальна робота в Україні: проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

7.      Соціальні відхилення та соціальні норми.

8.      Інклюзивна освіта осіб з обмеженими можливостями в сучасній Україні: проблеми, досягнення та пошук шляхів її подальшого впровадження.

Матеріали конференції (тези або стаття) будуть видані узбірнику наукових праць «Суспільні проблеми сучасної  соціології та соціальної роботи».

Текст тези або статті українською або російською мовою необхідно надіслати до 21 лютого 2014 р. на електронну адресу оргкомітету [email protected].

До матеріалів додається заповнена анкета учасника конференції, яка містить відомості про автора: прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, звання, посада, місце роботи (навчання), поштова адреса (службова), поштова адреса (домашня), телефони, Е-mail, назва доповіді, напрямок роботи конференції, в якому бажаєте взяти участь.

З питань конференції звертатися до оргкомітету конференції:  Діденко Сергій Володимирович, Криницький Євген Анатолійович, Фудорова Олена Миколаївна тел.:(050)1909064,  (098)4430496;        e-mail: [email protected].

Адреса оргкомітету: 73022,  м. Херсон, вул. Червонопрапорна 37 / Тракторна 20,http://maup.net.ua/.

Поділитися посиланням: