Про Академію

Меню

Засідання Національної Ради Української Консервативної партії

16 Березня 2007 15:32

16 березня відбулось розширене засідання Національної Ради Української Консервативної партії за участі вищого партійного керівництва та голів обласних, районних і міських осередків партії.

 Учасники засідання розглянули ряд актуальних питань, заслухали доповідь голови Української Консервативної партії Г.В.  Щокіна, щодо політичної ситуації в Україні та виступ керівника Секретаріату УКП Миколи Хміля про поточну діяльність партії за період від попереднього засідання Національної Ради, а також ознайомились з результатами експерименту розбудови Харківської територіальної організації УКП.

Національна Рада УКП вирішила та постановила погодитись з оцінкою поточної політичної ситуації в Україні, визнала позитивними результати експерименту з розбудови Харківської територіальної організації, схвалила план розбудови партії на 2007 рік та визначила низку пріоритетних напрямків діяльності на поточний рік, серед яких, розширення організаційної мережі місцевих та первинних осередків УКП, налагодження активної роботи Молодіжного крила партії та  проведення ідеологічних та наукових форумів з метою напрацювання реальних проектів розбудови партії та Української держави.

 
Поділитися посиланням: