Заслужене золото

17 Жовтня 2007 15:15

 У німецькому місті Бадмюндері відбувся Кубок Європи з контактного карате і рукопашного бою.

Збірна України з рукопашного бою, у складі якої виступали студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом, яких до змагань готував директор центру особистої безпеки людини та національних єдиноборств МАУП Ігор Шаров, у загальнокомандному заліку серед десяти країн посіла перше місце. Керівником української делегації на Кубку Європи у Німеччині був Перший віце-президент федерації рукопашного бою України Олександр Гартвич.

Три з чотирьох золотих медалей української збірної, здобутих на кубку, вибороли маупівці, Артем Носков (у ваговій категорії до 75 кг), Павло Замятін (80 кг) та Антон Бочкарьов (90 кг).

Загалом, нашим студентам на Кубку Європи не було рівних, хлопці не програли жодного поєдинку.

Привітав рупашників з перемогою на Кубку Європи, відзначивши їх високі заслуги перед Батьківщиною та Академією, голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін: „Від щирого серця вітаю вас з перемогою. Нам усім приємно, що ви достойно представляєте Україну на міжнародній спортивній арені та високо несете стяг спортивних досягнень і перемог МАУП”.

Окрім грошової премії, Георгій Васильович презентував хлопцям книги видавництва Міжрегіональної Академії управління персоналом.

У командній першості, де за кожну збірну виступало сім найкращих бійців, українці (а серед них – і вихованці МАУП) яскраво продемонстрували всій Європі, де нині живуть найсильніші рукопашники сучасності.

Поділитися посиланням: