Про Академію

Меню

Заступник міністра освіти і науки зустрілася зі студентами вишів

25 Грудня 2015 15:42

21 грудня відбулася зустріч першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун з представниками органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. На зустрічі був присутній голова Студентської ради МАУП Дмитро Зубрицький.

На початку заходу Інна Совун зазначила:

«Коли ми готували Закон «Про вищу освіту», ми намагалися вписати туди норми, які б дозволили стимулювати  розвиток студентського самоврядування в університетах.  Тому що ми розуміємо, що для того, щоб реформа вищої освіти відбулася, потрібна участь кожного з вас.  Адже, безперечно, важливими учасниками управлінського і освітнього процесу є ви – студенти».

Під час зустрічі обговорили питання щодо функціонування студентського самоврядування, зокрема його ролі у вдосконаленні організації навчального процесу, дотримання прав студентів на вибіркові дисципліни. Щодо останнього, то  виконавчий директор аналітичного центру «CEDOS» Єгор Стадний презентував  дослідження для учасників засідання з приводу вибіркових дисциплін в українських університетах.

На зустрічі присутні ставили чимало запитань заступнику міністра, які стосувалися як освітнього процесу, так і актуальних проблем студентства.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: