Про Академію

Меню

Завершився другий етап Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура»

21 Березня 2016 12:28

19 березня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся другий етап Кубку  Київського  міського  голови  з шахів «Кришталева тура» серед учнів навчальних закладів Голосіївського району міста Києва у 2015-2016 навчальному році.

Участь у змаганнях з інтелектуального виду спорту взяли більше 150 школярів Голосіївського району. Урочиста частина відкриття розпочалася у кіноконцертному залі «Україна» МАУП.

«Ми маємо честь приймати у стінах Академії цвіт нашої нації – юних шахістів Голосіївського району  столиці, що стали  переможцями  змагань у своїх школах і будуть виборювати місця для участі у фінальних міських змаганнях» – розпочав урочистості головний суддя змагань,  суддя національної категорії , кандидат у майстри спорту, головний спеціаліст відділу навчально-спортивної роботи у ВНЗ Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Іван Захарчук.

Юних спортсменів столиці цього дня вітали:

  • Олексій Трофімов – заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді і спорту КМДА;
  • Оксана Возовик – президент Шахової федерації Києва,  міжнародний  гросмейстер з шахів;
  • Сергій Білецький – начальник відділу молоді та спорту  Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації;
  • Артур Фролов – віце-президент Шахової федерації  Києва, гросмейстер з шахів;
  • Мирон Ільницький  – директор Департаменту фізичної культури та спорту МАУП;
  • Андрій Боляк – помічник ректора Київського університету ім. Бориса Грінченка;
  • Сергій Бобровник – начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту.

Змагання проводилися окремо серед юнаків і дівчат у особистому заліку у трьох вікових групах: 1-4 класи, 5-9 класи, 10-11 класи станом на 01.09.2015 року. Судді змагань спостерігали  у юних шахістів володіння  різноманітними стилями шахової  гри,  умілий захист, продумані  дієві атаки,  розумний, виважений розмін фігур. Цьогорічною особливістю «Кришталевої тури», на думку суддівської колегії, стало вміння  юних спортсменів вести шаховий  «діалог», цінувати красу і своєрідність кожної шахової партії.

«Ми всьоме відкриваємо турнір «Кришталева тура»  Київського  міського  голови. Метою проведення Кубка є популяризація шахів серед учнівської молоді, підвищення майстерності та кваліфікації юних шахістів м. Києва. Взагалі шахи розвивають інтелектуально кожну особу, її логічне мислення, сприяють покращенню пам’яті та самостійного прийняття рішення. Тому чудово, що батьки приводять дітей до закладів і змалку прививають любов до найінтелектуальнішого виду спорту» – зазначила міжнародний  гросмейстер з шахів Оксана Возовик.

Тож, за результатами другого етапу Кубку  Київського  міського  голови  з шахів «Кришталева тура» місця розподілилися таким чином:

Категорія 1-4 класи (дівчата):

1 місце – Варвара Романюк (шк. № 87);

2 місце – Віталіна Касянчук (шк. № 15);

3 місце – Анастасія Черевань (шк. № 286.

Категорія 1-4 класи (хлопці):

1 місце – Дмитро Перець (шк. № 179);

2 місце – Роман Гринчак (шк. № 241);

3 місце – Олександр Корнієнко (шк. № 110).

Категорія 5-9 класи (дівчата):

1 місце – Надія Вілінська (шк. № 269);

2 місце – Любов Вілінська (шк. № 269);

3 місце – Вікторія Євсевська (шк. № 59).

Категорія 5-9 класи (хлопці):

1 місце – Анатолій Софійчук (шк. № 21) ;

2 місце – Кирило Волотовський (шк. № 92);

3 місце – Антон Маринич (шк. № 108).

Категорія 10-11 класи (дівчата):

1 місце – Анжела Бондарчук (шк. № 260) ;

2 місце – Ксенія Ткачук (шк. №269);

3 місце – Юлія Запорожець (шк. № 236).

Категорія 10-11 класи (хлопці):

1 місце – Віктор Самосюк (шк. № 241);

2 місце – Цунь Юнь Кай (шк. № 85);

3 місце – Микита Кулагін (шк. № 132).

Після урочистої церемонії нагородження переможців головний суддя Іван Захарчук, вручивши всім учасникам дипломи Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації, медалі, кубки, книжки від МАУП, наголосив, що сьомий турнір другого етапу став чи одним з найчисленніших серед усіх районів міста Києва. Головний суддя також розповів:

«За попередньою інформацією планується проведення фінального етапу  Кубку у двох частинах. Перша частина – це буде змагання за швейцарською системою у кожній віковій категорії, в котрій братимуть участь 30-40 учасників-переможців районів. У другому етапі – спортсмени боротимуться за 1,2,3,4,6,7 8 місця».

Стало відомо (за попередньою інформацією), що керівництво Департаменту освіти і науки, молоді і спорту КМДА запропонувало Міжрегіональній Академії управління персоналом провести першу частину фінального етапу.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: