Про Академію

Меню

Завершився Відкритий чемпіонат міста Києва з вільної боротьби серед чоловіків та жінок

12 Червня 2014 11:25

11 червня відбувся Відкритий чемпіонат міста Києва з вільної боротьби серед чоловіків та жінок у манежі Центрального спортивного клубу Збройних Сил України.

 

Чемпіонат розпочав урочистий парад. Харизматичні ведучі – студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом – Аліна Чухало та Євген Семеніхін оголосили поважних гостей, серед яких цього дня були:

  • Заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Київської міської адміністрації Вадим Костюченко;
  • Президент Асоціації спортивної боротьби України, заслужений майстер спорту з вільної боротьби, триразовий чемпіон світу, бронзовий призер Олімпійських ігор 1996 року, чемпіон Олімпійських ігор 2004 року, народний депутат Верховної Ради України, випускник МАУП  Ельбрус Тедеєв;
  • Віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва, член Національного олімпійського комітету України, заступник голови Наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом Ростислав Щокін;
  • Віце-президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва Станіслав Ялишко.

  

З вітальним словом виступив Вадим Костюченко, який привітав гостей столиці і підкреслив:«Київ – це місто, в якому досягаються великі перемоги  і здійснюються заповітні мрії. Мрійте, працюйте, тренуйтеся і ви  обов’язково переможете, як свого часу це робив видатний чемпіон Ельбрус Тедеєв». А Ростислав Щокін зазначив: «Сподіваюся, що за допомогою проведення сьогоднішнього чемпіонату ми повернемо традицію гучних і великих змагань. Бажаю  вдалої гри і чесного суддівства».Під час урочистої частини відбулися показові виступи юних спортсменів. Спортивно-танцювальний колектив «Київські барви» запалив залу феєричним рок-н-ролом, сестри Наруцькі та Валерія Важницька вразили присутніх майстерним виконанням акробатичного етюду та наприкінці заспівали пісню «Відродження».

  

Головний суддя чемпіон Європи, призер чемпіонату світу з вільної боротьби  Микола Петренко оголосив початок змагань і чемпіонат розпочався.Цьогоріч у змаганнях з вільної боротьби серед чоловіків та жінок взяли участь понад 100 спортсменів. Учасниками стали борці з Полтавської, Чернігівської, Житомирської, Херсонської, Луцької, Харківської, Сумської, Київської областей та міста Києва, а також участь у змаганнях взяли і спортсмени з Великобританії. Чоловіки змагалися у вагових категоріях 57, 61, 65, 70, 74, 86, 97 та 125 кг. А жінки – 48, 53, 55, 58, 60, 63, 69, 75 кг.У суддівській колегії були: В. Костюченко, П. Павлов, С. Ткачук,  С. Борейко, М. Езяєв, Р. Бурлака, В. Волошин та ін. Справжня запекла боротьба та неабиякий вир емоцій захопили учасників  та усіх присутніх у залі. Під час сутичок глядачі могли спостерігати велику кількість ефектних та цікавих кидків. Протягом усіх змагань тренери  підтримували спортсменів та надавали поради під час сутичок.

 

За підсумками золоті медалі та перші місця у своїх вагових категоріях здобули:

Чоловіки:

57 кг – Іван Іздебський;

61 кг – Сергій Ратутний;

65 кг – Василь Михайлов;

70 кг – Олексій Мельник;

74 кг – Дмитро Пак;

86 кг – Антон Чуєв;

97 кг – Валерій Андрійцев.

Жінки:

48 кг – Олена Булюк;

53 кг – Вікторія Дідківська;

58кг – Ірина Кирильчук;

60 кг – Юлія Малик;

63 кг – Марина Мосьпан;

75 кг – Марина Панчоха.  

Наприкінці Микола Петренко відзначив:  «Змагання – це один з небагатьох видів популяризації вільної боротьби, адже кожен, приходячи на змагання, дивиться і визначає для себе чи цей вид спорту цікавий для нього. Часто саме після такого роду чемпіонатів молодь приходить до спортивних клубів і прагне займатися боротьбою».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: