Заява

14 Лютого 2007 16:17
 
Президентові України
В.Ющенку
 Київ, вул. Банкова, 11
 
Прем’єр-міністрові України
В.Януковичу
 Київ, вул. Грушевського, 12/2
 
Копії:   Комітет з питань науки і освіти Верховної ради України
 Київ, вул. Банкова 6-8
 
Міністерство освіти і науки України
Київ, пр-т Перемоги, 10
 

Звертаємося до Вас з проханням вплинути на ситуацію, що склалася у стосунках між деякими керівниками Міністерства освіти і науки України та Міжрегіональною Академією управління персоналом.

Останнім часом Міністерство освіти і науки України (міністр С.Ніколаєнко, заступник міністра М.Степко, начальник управління ліцензування і акредитації В.Шинкарук) в порушення чинного законодавства зумисне затримують видачу ліцензій цілій низці відокремлених структурних підрозділів Академії, що може негативно вплинути на набір студентів і подальший розвиток Академії. Крім того, міністерство без пояснення причин затримує видачу більш як 1 000 дипломів випускникам Академії за документами, оформленими у січні 2007 року. До того ж, за певною інформацією, дипломи виготовлено, але за вказівкою керівника міністерства їх випускникам Академії не видають.

Такі дії мають ознаки злочинів, відповідальність за які передбачено ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) і ст. 206 (протидія законній господарській діяльності).

Щоб припинити незаконні дії певних керівних працівників Міністерства освіти і науки і запобігти порушенню прав та законних інтересів Академії та її випускників, просимо терміново втрутитися у ситуацію і зобов’язати міністерських керівників виконати свої функціональні обов’язки.

Нагадуємо, що між Міжрегіональною Академією управлінням персоналом і Міністерством освіти і науки України у судах розглядаються три справи щодо незаконного анулювання ліцензій 5 і 26 відокремленим структурним підрозділам Академії і щодо незаконної відмови Міносвіти у видачі 4 655 дипломів її випускникам.

Систематичні порушення Міносвіти чинного законодавства змусять колектив Академії оголосити нові акції протесту і непокори для захисту своїх законних прав та інтересів.

 

Ректор                                                                        М.Головатий

 

 

Секретар Наглядової ради                                         В.Короткін

Поділитися посиланням: