Про Академію

Меню

ЗАЯВА Федерації патріотичних видань України Міністру юстиції України Р. Зваричу

07 Квітня 2005 14:40

Міністру юстиції України

Роману Зваричу


ЗАЯВА
Федерації патріотичних видань України

Деякі антиукраїнські громадські і політичні організації в Україні, зокрема Антифашистський комітет України, Всеукраїнський Єврейський конгрес та інші єврейські сіоністичні організації хочуть поставити перед Мінюстом вимогу про відміну реєстрації Української консервативної партії. На думку виконавчого директора Всеукраїнського Єврейського конгресу Едуарда Долинського, поява на політичній мапі України УКП, яка сповідує "приоритет одного етносу", закликає до повернення у паспорті п'ятої графи і в чиїй програмі є гасло "Чия мова — того й держава" — не є ознакою демократії.

ФПВУ заявляє, що цілком поділяє засади Української консервативної партії, оскільки вони захищають суть і ідеї титульної нації України, та сповідує думку корінного народу.

ФПВУ засуджує потуги названих антиукраїнських організацій, які тільки шкодять гармонійному розвитку нашого суспільства і продукуючи всі свої видання російською мовою, на практиці здійснюють гасло "Чия мова — того й держава". Ми рішуче протестуємо проти домагання сіоністських організацій заперечити право українців, як титульної нації, на свою державу і диктувати українському народові волю будь-якої нацменшини.

Ми настійно домагатимемось повернення до українського паспорту запису про національність, щоб за відсутністю його не ховалися різні пройдисвіти і вороги української державності, бо українець — це звучить гордо, як і росіянин, поляк, турок, єврей. І головне — забезпечує справжню демократію.

Голова Федерації
патріотичних видань                     В. Яременко

7.04.2005

Поділитися посиланням: