Заява МАУП

01 Червня 2007 13:06

Комітет у справах захисту прав споживачів

Уповноваженому з прав людини Верховної ради України
Карпачовій Н.І.

Голові комітету з питань прав людини,
національних меншин і міжнаціональних відносин
Грачу Л.І.

Голові комітету з питань свободи слова та інформації
Шевченку А.В.

Президентові Української Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів
Афоніну О.В.

Міжрегіональна Академія управління персоналом звертається до Вас у зв’язку з грубим порушенням конституційних прав і свобод, допущених Київським міським головою Леонідом Черновецьким.

31 травня 2007 р., як нам стало відомо за вказівкою Л.Черновецького, група молодиків у кількості 34 осіб у присутності 4 представників органів внутрішніх справ (яке управління внутрішніх справ вони представляли не повідомили) здійснили напад на книжковий кіоск Академії, розташований на розі вул. Дорогожицької і вул. О.Теліги у Шевченківському районі Києва. З допомогою підйомного крана вказані особи завантажили кіоск разом з продавцем, літературою та іншими матеріальними цінностями, що знаходилися у кіоску на вантажний автомобіль і вивезли у невідомому напрямку. Цими діями було поставлено під загрозу життя працівниці Академії і завдано великих матеріальних збитків. Представників Академії, які намагалися завадити цим злочинним діям, міліціонери відтіснили і не дали змоги протидіяти порушникам.

Нападники не пред’явили жодних документів, на підставі яких вони діяли і які організації представляли. Не виключено, що вони мають відношення до фактично очолюваної Л.Черновецьким служби безпеки корпорації «Правекс».

Книжковий кіоск було розташовано у вказаному місці цілком законно і жодних підстав для знесення його не було. Судових рішень з цього приводу не приймалося і вони не пред’являлися.

Ми категорично протестуємо проти беззаконня, яке чинить у столиці України її нинішній міський голова, визнаний правопорушник у питаннях свободи слова і просимо Вас надати сприяння у захисті конституційних прав і свобод, як нашої організації так і громадянам, які користуються її послугами. Свобода слова і думки повинна бути захищена!

До правоохоронних органів направлені відповідні заяви щодо безчинств, вчинених вищезазначеними особами і притягнення винних до встановленої законом кримінальної відповідальності.

Ректор
М.Ф.Головатий

Секретар Наглядової ради
В.Г.Короткін

Поділитися посиланням: