Про Академію

Меню

ЗАЯВА прес-служби Міжрегіональної Академії управління персоналом

21 Грудня 2005 13:52
       Уже не перший день  ЗМІ  в Україні обговорюють питання, чи є взаємозв’язок між дискримінацією щодо МАУП з боку Міністерства освіти та науки України та спекуляціями довкола Поправки Джексона-Венніка. 

       Цитуємо офіційне повідомлення з американського боку. Марк Лєвін, виконавчий директор Національної конференції однієї з найвпливовіших у США єврейських організацій роз’яснює:
«Ніякого зв’язку між антисемітизмом в Україні і відміною чи не-відміною Поправки не існує. Процитовані в українському Інтернеті вислови представника Антидифамаційної ліги Джекобсона та голови українсько-американської координаційної ради Гавдяка не дають підстави для тих коментарів, під якими їх подали українські ЗМІ». 

       «Серйозна стурбованість американських конгресменів ситуацією в Україні взагалі і антисемітизмом зокрема — це міф, у який важко повірити нормальній людині».

       «Єврейська причина була не єдиною перепоною на шляху відміни Поправки. Набагато більшу роль відігравали проросійські симпатії певних конгресменів та інтереси аграрного лобі, яке боїться конкуренції з дешевими українськими продуктами. Зараз ставлення до України в Конгресі кардинально змінилося на краще».

       «Головне ж — внесення до порядку денного питання про розгляд подальшої долі горезвісної Поправки на нинішній сесії Конгресу, яка щойно закінчилася, навіть попередньо не розглядалася. Ймовірно, що це станеться наступного року ближче до виборів в Україні».

       «Той, хто цитує на всіх перехрестях Гавдяка і Джекобсона, які насправді є противниками відміни Поправки, не знає або свідомо замовчує той незаперечний факт, що вплив організацій, які вони представляють, на американський Конгрес дорівнює нулю. В той же час, усі без винятку організації американських євреїв, які входять до єврейського лобі в Конгресі, однозначно підтримують відміну Поправки для України. Тож усі розмови всіляких там антидифаматорів та самозваних координаторів є стовідсотковою політичною спекуляцією».

       Відтак, усілякі звинувачення Міжрегіональної Академії управління персоналом щодо затягування рішення про відміну Поправки Джексона-Венніка для України є безпідставними і спекулятивними.
Поділитися посиланням: