Про Академію

Меню

ЗАЯВА щодо побиття головного редактора газети «Столичные новости»

26 Квітня 2006 16:08
Генеральному прокуророві України
О.І.Медведьку
 
Прокуророві м. Києва
В.С.Присяжнюку
 
Прокуророві Печерського району м. Києва
Т.М.Філатовій
 
Начальникові ГУ МВС України в м. Києві
О.Л.Яремі
 
Начальникові Печерського РУ ГУ МВС України у м. Києві
О.Д. Терещуку
 
Міністрові охорони здоров’я України
Ю.В.Поляченку
 
 

Як ми вже неодноразово повідомляли колишній кримінальний злочинець і пацієнт багатьох психіатричних клінік, власник сумнівного змісту видань «Столичные новости» і «Столичка», а також інтернет-видання Mignews.com.ua В.Рабинович, якого звинувачують в українофобстві, пропаганді наркотиків, проституції, а американські джерела навіть у торгівлі зброєю, наркотиками та замовних вбивствах, веде протизаконну, систематичну наклепницьку діяльність проти Міжрегіональної Академії управління персоналом, час від часу у своїх періодичних та інтернет виданнях безпідставно звинувачуючи їх у неіснуючих злочинах.

Так, марш миру 2004 р., який проводили громадські організації Києва видання В.Рабиновича кваліфікували як війну МАУП проти влади, хоча до цього маршу Академія не мала ніякого відношення.

Побиття єврейських громадян, яке мало місце у 2005 році і носило загальнокримінальний характер, провокаційно названо В.Рабиновичем побиттям на «антисемітському ґрунті» із звинуваченнями Академії у розпалюванні якоїсь ворожнечі.

Наклепницькі образливі висловлювання В.Рабиновича на адресу МАУП і її керівництва типу «фашисти», «нацисти» стали для нього нормою поведінки, хоча час від часу українські суди його за це карають, а правоохоронні органи за нашими заявами відмовляють у порушенні кримінальних справ. Але останні дії В.Рабиновича і його видань перевершили всі попередні ганебні дії, які дозволяла собі ця антисоціальна особистість.

8 квітня 2006 року начебто було побито головного редактора газети «Столичные новости» Володимира Кацмана. Причому певні кола вважають, що це була провокація самого В.Рабиновича для подальшого розкручування тези про посилення «антисемітизму» в Україні. Але до офіційного розслідування цього злочину видання Рабиновича звинуватили у всьому «антисемітів» і в першу чергу, Міжрегіональну Академію управління персоналом, яка видає літературу, яка «не подобається» Рабиновичу, але суди вважають її виваженою і такою, що має науково-публіцистичний характер. Не зупинившись на цьому, В.Рабинович прямо звинувачує Академію у фізичній розправі над В.Кацманом, якого за позовами Академії неодноразово карали судові органи. Нічим необґрунтоване, зловісне, наклепницьке твердження Рабиновича про причетність співробітників Академії до цього злочину переходить всі межі здорового глузду і закону, за що він має нести сувору відповідальність за ст. 383 КК України «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину».

Крім того, в газеті «Столичные новости» № 15 за 25.04 – 1.05.06. (стор. 9) в надрукованій статті «Бандиты снова угрожают нашим журналистам!» Академія називається як «сеющая бандитизм, оголтелый национализм и межнациональную вражду. К МАУП сегодня прилепились различные бандитские структуры, они финансируют разжигание межнациональной розни, бандитизм и терроризм». І це говорить кримінальна особа, яку приймають у різних владних кабінетах і яка намагається впливати на певну частину населення України своїми хоча і недолугими, але все ж таки ЗМІ. В своїх звинуваченнях проти Академії Рабинович посилається на якийсь лист з погрозами на адресу Кацмана, який скоріше за все, ним же і сфальсифікований.

Не виключено, що провокація В.Рабиновича спрямована на те, щоб направити слідство на хибний шлях.

З урахуванням викладеного вимагаємо:

1. Від правоохоронних органів – притягти В.Рабиновича та інших причетних осіб до встановленої законом відповідальності.

2. Міністерство охорони здоров’я – врешті-решт провести психіатричну перевірку здоров’я В.Рабиновича з можливою госпіталізацією.

 
 
Від імені Президії МАУП,
Керуючий справами –
секретар Президії 
В.Г.Короткін