Про Академію

Меню

Заява ВГПО «Український вибір», ВГО «Антинаклепницька ліга України», Федерації патріотичних видань України

01 Вересня 2005 09:25

ВГПО «Український вибір», ВГО «Антинаклепницька ліга України», Федерація патріотичних видань України вважають, що деякі лідери єврейських організацій України організували чергову єврейсько-фашистську провокацію, підставою для якої стало побиття в Києві громадянина начебто єврейської національності. Ще до того, як стали відомі перші результати розслідування цього випадку, В. Рабинович організував прес-конференцію, матеріали якої, очевидно, будуть розповсюджені засобами масової інформації, які, як відомо, перважно знаходяться в Україні під впливом сіоністських структур. Не виключено, що це є провокацією, які і раніше мали місце в Україні, зокрема, в Києві, і які пов’язують безпосередньо із кримінальним злочинцем, психічно хворою людиною В. Рабиновичем та єврейським рабином Асманом.

Так, засоби масової інформації, підпорядковані Рабиновичу, повідомляли про зумисне знищення памятників на єврейському кладовищі на Куренівці, але органи внутрішніх справ Києва спростували цю провокаційну інформацію. Провокаційним було також повідомлення ЗМІ Рабиновича за участю Асмана (березень 2004 року) про підготовку перевороту в Києві, насправді ж проводився Марш миру.

Нещодавно відбулася провокація якоїсь Шевченко (Шляпер) і Рабиновича, які разом з представниками «Хабаду» (єврейсько-расистська секта) в Кіровограді намагалися посадити за грати українського вчителя за вигаданими звинуваченнями в антисемітизмі.

Подібні сіоністські провокації мали місце у Франції, США і Німеччині. Суть деяких провокацій полягала в тому, що самі єврейські активісти обмальовували себе свастикою, наносили тілесні ушкодження, а потім видавали все це за дії так званих «антисемітів». Всі справи були розслідувані і провокатори понесли покарання.

Враховуючи велику суспільну небезпеку, яку становлять Рабинович і Асман, які своїми постійними провокаціями порушують міжнаціональний мир в Україні, необхідно провести їх негайний арешт, розслідувати їх діяльність і прийняти відповідне рішення:

1) Про кримінальну відповідальність за відповідними статтями КК України;

2) Про примусове психіатричне лікування;

3) Про вислання за межі України цих людей, які своїми діями порушують закони України і мають два громадянства.

На нашу думку, чергова провокація, влаштована Рабиновичем і Асманом для відволікання громадськості від обговорення гострих тем публікацій українських ЗМІ про людиноненависницьку сутність юдаїзму та расистсько-фашистської спрямованості сіонізму, авторами яких є як українські так і ізраїльські вчені та правозахисники. В цих матеріалах даються свідчення навіть рабинів і учнів єврейських духовних закладів. Ми не виключаємо, що співучасниками всіх цих дій могли бути держслужбовці О. Зінченко, П. Порошенко і, особливо, Є. Червоненко. Останній влаштовує протизаконні юдейські обряди по освяченню приміщень Міністерства транспорту України. Проведення прес-конференції Рабиновичем за відсутності належних матеріалів від правоохоронних органів свідчить про бажання єврейських нацистів будь-якими засобами розправитися з МАУП і зірвати світле свято, яким є для кожної людини 1-ше вересня – День Знань.

Ми засуджуємо насильницькі протиправні дії проти будь-якої особи і вважаємо, що кожна така дія повинна бути належним чином розслідувана, а винні понести покарання. Однак, вражає те, що сам Президент України надзвичайно оперативно доручає особисто Міністрові внутрішніх справ провести розслідування цієї бійки, а Міністрові охорони здоров’я провести реабілітацію постраждалого, якого під час бійки покинув його єврейський друг. В той же час тільки одна лікарня швидкої допомоги Києва приймає за день десятки людей різних національностей з тяжкими травмами часто не сумісними з життям, і жодної реакції Президента чи представників його оточення не чути.

Водночас залишаються нерозслідуваними десятки резонансних справ, в тому числі вбивство Гонгадзе, отруєння самого Ющенка, якщо воно мало місце насправді. Нерозслідувано злочин проти Президента МАУП Щокіна, якого 4 нападники намагалися вбити вдень, діяли відкрито і вкрай зухвало. Ми переконані, що це була справа єврейських нацистів.

Ми вимагаємо покласти край єврейсько-нацистським провокаціям. Як свідчать самі євреї, юдаїзм дозволяє брехати, давати неправдиві свідчення в суді, не допомагати хворим неєвреям, і навіть влаштовувати геноцид. Тому жодне свідчення Рабиновича, Асмана, Фельдмана, Зісельса, Червоненка не можуть розглядатися як правдиві.

Все це спонукає українців до самозахисту, до протидії і припинення єврейських провокацій.

Громадські і політичні організації України беруть під свій контроль ситуацію навколо бійки, яка сталася за участю осіб начебто єврейської національності і будуть супроводжувати до її повного завершення з метою інформування громадськості про справжні причини цієї події і виявлення замовників можливої провокації.

Поділитися посиланням: