Про Академію

Меню

Заява Всеукраїнського Козацького Війська

23 Березня 2006 12:25
          Всеукраїнське Козацьке військо глибоко обурене інформацією про те, що певні антиукраїнські структури планують замах на відомого українського вченого і політика, голову Української Консервативної партії, Почесного Верховного Отамана та Голови Ради Старійшин ВКВ, професора Георгія Щокіна.
           Той факт, що цей зловісний намір пов’язують із керівною верхівкою СДПУ (о), зокрема, братами Суркісами, свідчить – наші псевдо соціал-демократи ніколи не були політичною партією. Це – терористична структура, котра захищає інтереси єврейської олігархії в Україні, не зупиняючись при цьому перед будь-якими злочинами. Симптоматично, що під час нещодавнього «неофіційного» інспекційного візиту в Україну одна з керівників ізраїльських спецслужб, міністр внутрішніх справ Рухама Авраам виділила саме братів Суркісів як таких, що мають виняткові заслуги перед світовим юдо-нацизмом на чолі з Ізраїлем. Чи не є спланована терористична акція проти чільного українського політика-патріота, професора Георгія Щокіна прямим результатом цієї «інспекції».
          Ми розуміємо, що УКП та ВКВ є кісткою в горлі цих іноземних зайд, які прагнуть завершити юдо-нацистську окупацію України. Ми не відсьогодні пильно відслідковуємо кожен крок сіоно-фашистів та їхньої агентури в Україні.
ВКВ має достатньо високих професіоналів, які в змозі не лише ефективно ударемнити замах на нашого Почесного Верховного Отамана, а й вивести на чисту воду замовників і організаторів цієї злочинної акції.
          Проте, аби не загострювати і без того напружену ситуацію в суспільстві, ВКВ дає президенту України останній шанс довести, що в нашій державі ще є, ще діє справді українська влада, влада народу, який ніколи не був і не буде байдужим до того, хто господар у нашій батьківській хаті.
 
Верховний отаман ВКВ з усім товариством
В. Каленяк
Поділитися посиланням: