Про Академію

Меню

Заява
Президентові України В.А.Ющенку
В.о. прем’єр-міністра У країни Ю.І.Єханурову

17 Березня 2006 16:09
 
Президентові України В.А.Ющенку
В.о. прем’єр-міністра У країни Ю.І.Єханурову

ЗАЯВА
Президії МАУП стосовно репресивно-терористичних дій керівництва МЗС та МВС України

          До нас потрапила копія листа заступника міністра закордонних справ України В.Д.Хандогія на ім’я заступника міністра внутрішніх справ України М.Г. Вербенського «Щодо заходів стосовно антисемітської діяльності МАУП» (додається). В цьому протизаконному повідомленні з позначкою «ТЕРМІНОВО» В.Хадногієм облудно, безпідставно і провокативно діяльність поважного і широко відомого навчального закладу - МАУП - була названа «антисемітською», хоча В.Хандогій, як заступник міністра закордонних справ України, повинен достеменно знати, що подібні звинувачення можливі лише після судового вироку. МАУП, навпаки, виграла кілька десятків судових справ та пройшла стільки ж прокурорських перевірок, які офіційно довели, що діяльність Академії не має жодного відношення до «антисемітизму», а ті, хто її в цьому звинувачували понесли відповідні покарання. Як нам відомо, на цей протиправний лист Хандогія МВС України також повідомило про те, що немає ніяких даних стосовно
«антисемітської» діяльності МАУП.
          В той же час з наведеного листа стало відомим, що в.о. міністра внутрішніх справ України Ю.Луценко, який, за повідомленням ЗМІ, має громадянство Ізраїлю, під час свого візиту до США 7-10 лютого ц.р. проінформував у спецслужби відомої своєю всесвітньою агресією держави «про послідовність дій Українського Уряду, які вживаються з метою припинення антисемітською діяльності МАУП».  Тобто  йдеться  про  свідоме  протизаконне  знищення найбільшого закладу освіти України з  боку урядових структур, зокрема міністерства внутрішніх та міністерства закордонних справ, а замовником цих політичних репресій виступає США, за якими завжди стоїть Ізраїль. Це підтверджується і відомими нетактовними заявами послів названих держав Гербстом та Бен-Наомі.
          Враховуючи, що Луценко є громадянином Ізраїлю, не виключаємо причетність до спецслужб США нинішнього заступника керівника МЗС Хандогія. В цілому таку ворожу діяльність стосовно українського закладу освіти з боку державних високо посадовців розцінюємо як антидержавницьку, суто «КДБешну», репресивну та терористичну, за якою можливо, криється зрада Батьківщини. Виходячи з наведеного, вимагаємо:
1.         Негайно звільнити із займаних посад міністра внутрішніх справ України, громадянина Ізраїлю Ю.Луценка та заступника міністра закордонних справ України В.Хандогія.
2.         Доручити Службі безпеки України провести ретельне розслідування діяльності   Луценка   та   Хандогія   стосовно   їхнього   можливого співробітництва із спецслужбами США і Ізраїлю, що кваліфікується як зрада Батьківщини.
3.         За результатами розслідування притягнути Луценка, Хандогія та інших  причетних до  цієї антидержавницької діяльності  осіб до відповідної відповідальності.
Відповідь просимо надати у встановлений діючим законодавством термін.


За дорученням Президії, наради керівників регіональних підрозділів МАУП
Георгій Щокін 

15.03.06
Поділитися посиланням: