Про Академію

Меню

Заява
Президії Міжнародної Кадрової Академії

20 Березня 2006 15:01
          У зв'язку зі смертю колишнього президента Югославії Слободана Мілошевича, яка сталася внаслідок несвоєчасного надання йому медичної допомоги, Президія Міжнародної Кадрової Академії висловлює різкий протест проти порочної практики утримання під вартою відомих політичних діячів і засуджує дії голови прокуратури Міжнародного воєнного трибуналу в Гаазі пані дель Понте.
          Президія Міжнародної Кадрової Академії заявляє, що Гаазький трибунал припустився істотної помилки під час розслідування злочинів проти югославського народу, здійснених у 1999 році. На лаву підсудних повинні були сісти ті злочинці, чиї дії призвели до нічим не обґрунтованих втрат мирного населення, руйнування житлових будинків і цивільних споруд.
          Агресія НАТО проти суверенної Федеративної Республіки Югославії тривала 78 днів і спричинила розвиток трагічно відомих подій в Косово і Метохії, терор і етнічні чистки. Все це відбувалося на очах військ КРОК і свідчить про те, що воєнні дії НАТО були спрямовані на досягнення державницько-політичних, геополітичних і військових цілей США та інших членів НАТО, а не на захист прав людини.
          Агресія в Югославії продемонструвала подвійність стандартів політики США і країн-учасниць НАТО. Для використання воєнних дій як важелів політики вони не зупинились навіть перед застосуванням зброї зі збідненим ураном, дію якої вже відчувають і мирні жителі Югославії, і військові США.
          Ця війна засвідчила небажання агресора виконувати правила міжнародного гуманітарного права. Чого лише варті слова тодішнього головнокомандувача сил НАТО Р..Кларка про плани руйнування об'єктів харчової промисловості, теплоелектростанцій, загальної югославської інфраструктури з метою повної дестабілізації економіки країни.
          Керівництво США і країн-учасниць НАТО постійно займалось фальсифікацією фактів, що видавались ними як причини агресії, а засоби масової інформації послужливо розповсюджували цю брехню.
Президія Міжнародної Кадрової Академії вимагає від Міжнародного воєнного трибуналу в Гаазі розпочати справу про порушення під час агресії США  і   блоку  НАТО  в  Югославії  всіх  відомих  норм міжнародного права, хартії ООН про заборону насилля.
          Президія Міжнародної Кадрової Академії вимагає притягнути до кримнальної відповдальності тогочасних високопосадовців:
 
 
державного секретаря США М. Олбрайт;
генерального секретаря НАТО X. Солану;
головнокомандувача сил НАТО генерала Р. Кларка,
а також прокурора Гаазького трибуналу К. дель Понте
 
 
 
 
 
Президія Міжнародної Кадрової Академі 20 березня 2006 р., м. Київ, Україна.
Поділитися посиланням: