Про Академію

Меню

Збірна «МАУП» посіла п’яте місце на VIII чемпіонаті Європи з футболу серед вищих навчальних закладів

29 Липня 2010 14:44

Нещодавно у Варшаві пройшов VIII чемпіонат Європи з футболу серед вищих навчальних закладів. Україну на чемпіонаті представляли дві студентські команди: «МАУП» і "Тернопіль-Педуніверситет".

Окрім українських команд на чемпіонаті були представники ще з дев’яти держав: Франції ("Університет Монпельє"), Азербайджану ("Нахічеванський державний університет"), Туреччини ("Університет Халік"), Росії ("Кубанський державний університет"), Португалії ("Технічний інститут Порту"), Іспанії ("Університет Альмерії"), Фінляндії ("Университет Ювяскюля"), Німеччини ("Вурзбурзький Університет"), та два представники Польщі ("Університет Святого Хреста" м. Кельце та господарі змагань - "Варшавський технологічний університет").

Про перші дні перебування у Польщі розповів директор департаменту фізичного виховання та спорту МАУП Мирон Ільницький: «У Варшаву ми прибули 18 липня. Вже наступного дня стало відомо, в якій групі буде грати наша команда. Це була так звана «група смерті», де зібралися найсильніші учасники змагань: команди з Німеччини та Туреччини».

Подолавши непростий відбірковий бар’єр, у 1/4 фіналу ФК «МАУП» (Україна) зустрілася з командою "Університету Святого Хреста" м. Кельце (Польща). В основний та додатковий час гри рахунок відкритий не був, а серія пенальті принесла перемогу супернику (рахунок 3:4). Такий результат змагання дав право команді МАУП грати у фіналі за 5-8 місця. Гра з командою з Росії ("Кубанський державний університет") приносить перемогу і можливість грати за п’яте місце. А гра з Португалією закінчується рахунком 4:0 і ФК «МАУП» займає 5 місце на VIII чемпіонаті Європи з футболу серед вищих навчальних закладів.

Перші чотири місця турніру розподілились таким чином:
І місце - "Університет Халік" (Туреччина).
ІІ місце - "Університет Святого Хреста" м. Кельце (Польща).
ІІІ місце - "Тернопіль-Педуніверситет" (Україна).
ІV місце - "Варшавський технологічний університет" (Польща).

«Неможлива спека і штучне покриття полів, які просто плавились під променями сонця, дещо заважали грати футболістам, інколи тайми були скорочені до 35 хвилин. Але футбол є футбол, не завжди сильна команда стає переможцем», - зазначив директор департаменту фізичного виховання та спорту МАУП Мирон Ільницький.

На чемпіонаті воротар команди «МАУП» Михайло Рейніш отримав «Кубок найкращого воротаря турніру», що являється підтвердженням гідної підготовки гравця.

У цьому році відбудеться перший чемпіонат світу серед вищих навчальних закладів, який пройде у листопаді в Іспанії. Футбольну команду «МАУП», поза конкурсом (враховуючи попередні заслуги), запросили для участі в цьому змаганні. Але чи поїдуть маупівські футболісти на змагання поки що невідомо.

Україна за рейтингом займає перше місце з футболу в Європі серед вищих навчальних закладів. І це заслуги футбольної команди «МАУП» та минулорічного чемпіона Європи "Тернопіль-Педуніверситет".

Зараз футболісти набираються сил для подальших змагань. Попереду новий навчальний рік і футбольна збірна МАУП поповниться новими молодими гравцями.

Поділитися посиланням: