Меню

Згадати всіх та пам’ятати кожного

26 Вересня 2006 14:59

Напередодні 65 річниці, священну місію згадати усіх загиблих від рук фашистських окупантів, протягом 1941 – 1943 років в урвищі Бабин Яр, що на околиці Києва, взяли на себе очільники Української Консервативної Партії, представники Всеукраїнського козацького війська та керівники Міжрегіональної Академії Управління Персоналом.

Офіційні делегації за участю курсантів Військово – козацького інституту МАУП поклали вінки до пам’яткика жертвам Бабиного Яру, а також квіти на могилу українським патріотам, які були страчені німецькими загарбниками в роки окупації.

- «Сьогодні ми віддаємо шану загиблим співвітчизникам, військовополоненим та представникам інших національностей, які були знищенні тут у Бабиному Яру під час фашистської окупації у 1941 – 1943 роках. В ті далекі роки в цьому урвищі було страчено сотні, тисячі патріотично налаштованих синів та дочок нашого народу, що боронили  українську землю, відстоювали у ворогів її честь та гідність, право на подальше мирне існування. Ми завжди пам’ятатимемо тих людей, що віддали своє життя за Вітчизну. Вічна пам'ять», - відзначив заступник керівника Секретаріату УКП Олександр Лалак.

Дорогу до монументу загиблим, що височіє над глибоким урвищем пам’ятатимуть довго. Наш з вами обов’язок передати усім наступним поколінням священну місію згадувати всіх та пам’ятати кожного, хто загинув за Україну.

Поділитися посиланням: